מה כולל קורס כתיבה יוצרת

הכתובת המתאימה עבורכם

אם אתם אוהבים לכתוב מדי פעם או אולי אתם חולמים לפרסם ספר, הרי קורס כתיבה יוצרת מתאים לכם במיוחד – מדובר בקורס המאפשר לכם לתת ביטוי לכשרון הכתיבה. בשנים האחרונות  ניתן למצוא מגוון רחב של קורסים בהם ניתן ללמוד את רזי הכתיבה המיועדת הן לחובבנים והן לאנשי מקצוע. במסגרת הסדנה ניתן לקבל כלים אשר יסייעו למלאכת הכתיבה וגם אפשרות להיחשף למגוון סגנונות כתיבה שונים.

מה מציע הקורס

סדנת כתיבה יוצרת מדגישה את הפן היצירתי הכולל הבעה אישית וכן את הרעיון המנחה את הכתיבה. במסגרת הסדנה ניתן לתת מקום לכותבים רבים בעלי סגנונות כתיבה שונים ברמות שונות. ברוב המקרים מדובר בסדנה המתקיימת אחת לשבוע ואף כוללת תעודה בסיומו של המפגש. כיום מכללות שונות מציעות קורסים בתחום ובסיום תעודה המעידה על ההשתתפות בקורס. במסגרת הסדנה הנמשכת לרוב שלוש שעות מוענקים כלים לסופרים בתחילת דרכם והם נחשפים לרזי הסיפור הקצר והאופן בו הוא בנוי. במסגרת הסדנה המשתתפים בה מקבלים תרגילים שונים המאפשרים להם לבצע תרגול של התכנים הנלמדים וכך לשפר את היכולות שלהם תוך בחינת הקשיים ומקום לשיפור.

מי קהל היעד של הקורס

כפי שהוזכר, קורס כתיבה יוצרת מתאים לקהל חובבנים וגם לקהל מקצועי יותר. הסדנה מתאימה גם לאנשים מבוגרים וגם לאנשים צעירים. למעשה, הסדנה מתאימה לכל אחד אשר רואה בכתיבה חלק בלתי נפרד מאורח חייו.  כיום ישנם לא מעט קורסים ולכן חשוב מאד לבצע תחקיר מקיף טרם ההרשמה לקורס.

על מנת לבחור את הקורס המתאים ביותר יהיה עליכם להיוועץ עם כותבים אשר לקחו חלק בסדנאות כתיבה שונות על מנת להגיע להחלטה. התייעצות עם כותבים אשר הגיעו למספר סדנאות כתיבה עשויות לסייע לכם לבצע את הבחירה הנכונה ביותר. ההמלצה היא לא להסס ולשאול אותם כמה שיותר שאלות כמו למשל הוותק של המורים, האם מדובר במקום ותיק או שמא מקום חדש? כיצד היחס לתלמידים? שאלות מסוג זה יכולות לתת לכם אינדיקציה על המקום וכך תוכלו לקבל החלטה בהתאם.

About admin

Check Also

כיצד מסדירים את מעמדו של בן זוג זר בישראל? 

אתם חיים עם בן זוג זר, כלומר עם אדם שאינו ישראלי? ברור לכם שאתם רוצים …