איך להקל עלייך באמצעות כריות הריון

הרגע הגדול הגיע, ההיריון שלך מתקדם ואת בסך הכול מחפשת נוחות שעליה תוכלי להישען. כל אישה מתקשה לישון כשהיא נמצאת בשלבים של היריון מתקדם. מה עושים? האם כדאי להמשיך לייצר נוחות בשינה באמצעות גורמים חיצוניים אחרים או שאולי עדיף לשמוע יותר אודות כריות הריון? כאן זה הזמן והמקום לוותר על כל מיני אלטרנטיבות אשר אמורות לספק את הנוחות ומאידך, מייצרות היפוכו של דבר. אז מה זה כריות הריון וכיצד הן יכולות לייצר גם לך את הנוחות המקסימאלית בזמן ההיריון?

להרגיש את ההיריון נכון באמצעות כריות הריון

כריות הריון נראות כמו כרית אחת שאורכה גדול, זה נראה כאילו מישהו הצמיד מספר כריות יחד לאורך ומטרתן להעניק את כל הנוחות לכל חלקי הגוף בזמן שאת למעשה בחודשים המתקדמים להריונך. כרית לצרכי נוחות בזמן הריון תהיה טובה גם הרבה אחרי-מכאן שבחירת כרית זו תהווה בחירה פרקטית לכל מטרה לכל יושבי הבית. מה יתרונותיה של כרית זו? היא מעניקה למעשה תמיכה בטוחה לגוף, אפשר לישון עליה בכל תנוחה אשר תיבחר והיא למעשה מתאימה את עצמה לך- ההריונית לכל מצב ולכל תנוחת שינה. אז למה כרית הריון  על פני כל השאר? כי היא מקלה על כאבי שרירים קשים, היא מעניקה זרימת דם תקינה, מאפשר שינה נכונה ללא פגיעה בגב והיא מתאימה לשימוש גם לאחר ההיריון.

כרית הריון – למה צריך לקחת את זה ברצינות?

תנוחות השינה משתנות והופכות מסורבלות כאשר ההיריון מתקדם-קושי גדול להירדם, אי נוחות ובפרט חוסר יכולת לישון באופן רצוף. נשמע לכן מוכר? כריות הריון יכולות למנוע זאת ולהקל על חוסר השינה. הדעה הרווחת היא כי נשים הריוניות אמורות לישון על הצד- האם כולן יכולות לישון על הצד ללא תמיכה ייחודית במקום ערימת שמיכות? כרית היריון יכולה בהחלט לענות על כל הדרישות ולהעניק לכל הריונית שינה נוחה ובעיקר טובה ללא הפרעות. כרית זו בנויה באופן שתתאים לאישה בהיריון והיא מאגדת בתוכה את כל הנוחות הנדרשת בכדי לסמן יכולות שינה נכונות. לסלק עייפות? להתמודד עם המשקל הנוסף? אם יש כרית הריון הדברים יכולים להפוך פשוטים יותר. מענה לכל דבר, ריפוד נוח ובעיקר שינה ללא הפרעות וללא כאבים מיותרים.

About admin

Check Also

האתגר המכריע של תפקוד בזמן מלחמה

מלחמה היא חוויה מטרידה וטראומטית המשפיעה על כל היבטי החיים, כולל העבודה. ישנה כמות עצומה …