יריב רינות – צייר

כמעט כולם מציירים מעט בשלב זה או אחר בחייהם. בעוד שהרוב מציירים במהלך הילדות, כבר מהגן בשעת יצירה, דרך בית הספר ושיעורי הציור, הרי שמעבר לכך הרבה אנשים מפסיקים לצייר, וחבל. להיות צייר, איזו בחירה מעניינת, ייחודית, ושונה מהמיינסטרים, יריב רינות בחר בציור כנתיב לחיים. 

לא עוד תחביב או שיגיון ילדות, הרי בעוד שמרבית האנשים זונחים את הציור מהר מאוד, ישנם אלו, יוצאי הדופן, שנולדו עם הכישרון הייחודי. יריב הוא מאותם אנשים אשר נולדו לצייר. מאותם האנשים שכמעט ואין להם ברירה, אם לא יציירו, לא ירגישו שלמים, שכן הכישרון מבקש להתבטא בעולם, ולכן מציירים ומבטאים את עולמם הפנימי.

מה מצייר יריב רינות

יריב רינות מצייר תכנים שונים, בהתאמה אישית לפי הזמנה. עם השנים פיתח יריב סגנון משלו, ועם הכישרון הטבעי הטבוע בו מאז ומעולם לאומנות ולציור, לצד התשוקה לחיבור עם אנשים, מאפשר לו להוות גשר בין הרעיונות שלכם ליצירה שלכם.

דרך יכולות הציור שלו מזמין יריב את לקוחותיו ליהנות ממגוון יצירות בסגנונות שונים שהתחברו להם יחדיו. לא רק האומנות האישית שמבטאת את עולמו הפנימי, יריב מאפשר לקהל הרחב להזמין עבודות בהזמנה אישית, ובהתאמה אישית, לפי מה שהם מחפשים. ציורי קיר מודרניים ומרעננים, ציורים שנועדו לייצר אווירה בבית או במשרד, ובעצם התאמה של ציור אישי לכל סיטואציה ולכל מרחב.

כיצד להגיע ליריב?

בעוד שיריב רינות מתגורר כעת בארגנטינה הגדולה, הרי שרשת האינטרנט מחברת בין כל פינות העולם, וניתן לתקשר עם יריב בקלות ובמהירות. ערוץ הטוויטר של יריב רינות הוא הזדמנות לפגוש אותו, ליצור איתו קשר ולהזמין עבודות ציור. בנוסף, כל הערוצים המוכרים כגון כתיבת אימייל ישיר, או כניסה לעמוד הפייסבוק של יריב יקרבו אתכם צעד קדימה לעבר הגשמת הציור האישי שלכם.

אתר האינטרנט של יריב רינות, הבלוג שלו, מאפשר לכם לראות כמה מיצירותיו לצורך השראה ומפגש ראשוני עם האמן, ובאותו האתר בדיוק תמצאו גם טופס פשוט ליצירת קשר, מספר טלפון, וגישה לרשתות החברתיות בהן הוא פעיל, להכרות עמוקה יותר עם עבודותיו.

About admin

Check Also

מה כדאי שתדעי כשאתם מחפשת את הגניקולוג הבא שלך?

כל אישה יודע: לפנות אל גניקולוג זה מסוג אותם הדברים שלא מאוד נעים לעשות. הרבה …