3 שיטות של יישור שיניים למבוגרים

יש אתגרים בחיים שבאיזשהו שלב תהיו חייבים להתמודד איתם. ברור שעדיף מוקדם מאשר מאוחר, אבל כשמדובר בטיפולי שיניים על כל סוגיהם רבים מעדיפים להימנע מהם כמה שיותר. שיטות שונות של יישור שיניים למבוגרים התפתחו במהלך השנים, כדי לסייע לאותם ילדים פנימיים שהחליטו להתגבר על הפחד בשלב מאוחר בחייהם ולעשות קצת סדר בשיניים. מצד שני, ייתכן מאוד שגם בילדות הקפדתם על שמירה וטיפול במערכת הפה שלכם, והשנים עשו את שלהן. לא משנה מהי הסיבה, הרפואה של ימינו תאפשר לכם להשיג את המטרה שלכם בקלות, במהירות ובצורה אסתטית – בלתי נראית!

מהן השיטות של יישור שיניים למבוגרים

כאמור, במאמר זה נפרט שלוש שיטות שונות של יישור שיניים למבוגרים כאשר לכל אחת מהן יתרונות שונים והליך טיפולי משלה:

  • סמכים פנימיים – המומחה ידביק סמכים בצידן הפנימי של השיניים, ויעניק להן מראה אסתטי כבר במהלך הטיפול עצמו. מכשיר שקוף המודבק על השיניים בנעילה עצמית, יאפשר את יישורן ללא שימוש בגשר מתכתי ובלי להאריך את משך הטיפול. הכל כמובן, באופן אסתטי ונקי.
  • יישור שיניים שקוף – בשנים האחרונות פרצה לחיינו טכנולוגיה מתקדמת ונפלאה, שהובילה לפיתוחן של שיטות טיפול שונות שהפכו את נושא יישור השיניים לנגיש הרבה יותר. אתם בוודאי זוכרים כמה נאבקתם בהורים שלכם כשקיבלתם את הידיעה המרה על הגשר בשיניים שחייבים להתקין לכם – ובכן, כיום ישנה אפשרות ליישור שיניים בלתי נראה, כך שתוכלו לעבור את הטיפול היעיל מבלי לחוש באי נוחות מבחינה אסתטית.
  • אינסיגניה – הכוונה היא למכשור חיצוני המותאם אישית למערכת הפה האישית של המטופל. במקביל, ניתן להשתמש גם במכשור המכונה 'יישור שיניים ללא גשר', שגם הוא כמובן בלתי נראה. אופציה זו נהדרת עבור מבוגרים שיעדיפו לשמור לעצמם את העובדה שהם מטפלים במערכת הפה שלהם, מבלי להשתמש במכשירים הבולטים לעין. מכשור זה אגב, מכונה אינויזאליין.

לחיוך המושלם שתמיד חלמתם עליו

גזית רפפורט – אורתודנטיה מזמינה אתכם ואתכן לייעוץ והכוונה ברמה המקצועית ביותר, בכל הנוגע לשיניים שלכם. זה הזמן להחזיר לעצמכם את החיוך, עם שיטות יישור שיניים למבוגרים המתאפיינות בטכנולוגיה מתקדמת, מינימום כאב ואסתטיקה לכל אורך הדרך.

About admin

Check Also

האתגר המכריע של תפקוד בזמן מלחמה

מלחמה היא חוויה מטרידה וטראומטית המשפיעה על כל היבטי החיים, כולל העבודה. ישנה כמות עצומה …