טיפים עבור טיפולי עיניים

צריכים לעבור טיפול עיניים? כאן נסביר אילו סוגים של טיפולי עיניים בישראל יש וכיצד כדאי לתכנן אותם ולהתכונן לקראתם!

קצת על העיניים שלנו

העיניים שלנו הם מהאיברים שאנחנו הכי רגישים לגביהם. סביר להניח, שזה קשור ליכולת שלנו לראות בזכותן וכשהן נפגעות, גם הראייה שלנו נפגעת וכידוע, הראייה היא אחד החושים החשובים ביותר שיש לנו! כמו כן, הרי אומרים, שהעיניים הן הראי של הנפש שלנו והן גם אחד מאיברי הפנים הראשונים שאנו מבחינים בהם כשאנו פוגשים באנשים אחרים לראשונה.

טיפול בקטרקט

אחד מאותם טיפולי עיניים בישראל שהם מאוד נפוצים הוא ניתוח קטרקט בלייזר. זאת, משום שהרבה מאוד אנשים סובלים מקטרקט ומן הסתם, אם יש דרך להיפטר ממנו, אין סיבה שלא להשתמש בה! הקטרקט הוא בעצם מצב של עכירות בעדשת העין ועל פי הסטטיסטיקה, ככל שהגיל עולה כך עולה גם הסבירות לסבול ממנו. כמו כן, גם חשיפה ממושכת לאור השמש, שימוש בתרופות מסוימות וכדומה, יכולים לגרום לקטרקט או להוביל להחמרה שלו.

הסרת משקפיים 

דוגמה נוספת של טיפולי עיניים בישראל שהיא נפוצה מאוד היא ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר. כידוע, רבים מאתנו מרכיבים משקפיים או עדשות מגע באופן קבוע ומן הסתם, מצב זה מוריד מאיכות החיים שלנו. זאת, מפני שכל עוד אנו לא משתמשים באביזר הראייה שלנו, אנו לא יכולים לתפקד באופן הרצוי לנו ולכן רבים ממרכיבי המשקפיים או עדשות המגע מעדיפים לעבור הליך קצר, שלאחר לא יזדקקו לכך יותר.

אסתטיקה

עד עכשיו עסקנו רק בטיפולי עיניים מהתחום הרפואי, שעוזר לנו לראות טוב יותר ולתפקד טוב יותר באופן יום יומי. יחד עם זאת, ישנם גם טיפולי עיניים בישראל, שנועדו לשפר את המראה שלנו. לדוגמה, ישנם ניתוחים להבלטת עיניים שקועות. במקרה כזה, המנותח ייראה טוב יותר באופן משמעותי לאחר ההליך!

הכנה

היות שכיום נהוג לבצע טיפולי עיניים באמצעות לייזר, ההכנה לקראת הטיפול היא מאוד מינימלית. למעשה, כך גם לגבי ההחלמה מהניתוח. כלומר, אם אתם עומדים לקראת טיפול עיניים בלייזר, עליכם בעיקר לשמור על הרוגע ועל ההנחיות שניתנות על ידי הרופא המטפל.

About admin

Check Also

אולפלקס – כשהטכנולוגיה עובדת עבור השיער שלך

התחדשות והתקדמות, שיפור מתמיד והתאמה לרוח הזמן, תעשיית הטיפוח והאסתטיקה לא נחה על שמריה, ודואגת …