טיפים לעיצוב שולחן לאירועים

ע"י השמת דגש על כמה טיפים והקפדה על הנחיות-עיצוב כלליות, בהחלט אפשר ליצור אווירה מדהימה בכל שולחן אירועים. לפני שמתחילים בעיצוב השולחן, ריכזנו עבורכם כמה טיפים שווים – קראו כאן.

הצעד הראשון בעיצוב שולחן אירועים הוא בחירת נושא או מנעד מסוים של צבעים. במילים אחרות, עיצוב איכותי הינו עיצוב אשר מתמקד בכמה היבטים ספציפיים. זאת, מכיוון שזה יעזור ליצור מראה ותחושה כלליים שהאורחים יאהבו, אבל מעבר לכך, עיצוב נכון יגרום לאורחים להרגיש בנוח בשולחן האירוע. לאחר שמחליטים על נושא עיצובי כלשהו, הגיע הזמן לחשוב על כלי השולחן שאתם צריכים. בתוך כך, קחו בחשבון את האלמנטים הבאים:

  • כלים חד פעמיים מעוצבים: אלו נהדרים אם אתם מארחים אירוע גדול, בעוד חרסינה משובחת נראית אלגנטית יותר עבור אירועים קטנים יותר.
  • תחתיות ומפיות: בעוד שניתן להשיג תחתיות מעוצבות לאירועים, גם עיצוב מפיות לשולחן הוא חשוב ויכול להתבטא בסוגי עיצובים וצבעים רבים. 
  • דגשים דקורטיביים: שימו לב להיבטים כמו פרחים, מפות שולחן, נרות ושאר דקורציה לאירועים. הפרטים הקטנים האלו מהווים את התמונה הגדולה יותר של שולחן אירועים מעוצב.

קחו בחשבון את סידורי הישיבה

מעבר לדקורציה ומעבר למה שציינו עד כה, חשוב לקחת בחשבון את סידורי הישיבה. בהתאם למספר המוזמנים וסוג האירוע שאתם עורכים, ייתכן שיהיה נוח יותר לארגן את האורחים סביב שולחנות עגולים או שולחנות מלבניים ארוכים (תלוי בנסיבות). 

הנה 2 טיפים בהקשר הנ"ל של סידורי ההושבה:

  1. צפיפות: ודאו כי אינכם מרכזים יותר מדי אורחים בשולחן אחד, אף מצד שני, ודאו כי המרווחים בין האורחים אינו גדול מדי. 
  2. קליקות: אם יש קליקות או קבוצות חברים, עדיף להושיב אותם ביחד.

במקביל לסידורי ההושבה באולם או בגן האירועים, השלב האחרון הוא לוודא שהשולחן באמת "ממגנט" בעיצוב שלו. באופן כללי, לצבעים של השולחן, כאמור, יש השפעה עצומה על האופן שבו השולחן נראה בסופו של תהליך. לכן, אם יש לכם התלבטויות לגבי בחירת העיצוב והצבעים של השולחן, אולי כדאי לקבל סיוע מקצועי.

עיצוב מפיות לשולחן אירועים, דקורציה משלימה ועוד

בין אם מדברים על עיצוב מפיות לשולחן או דקורציה משלימה, חשוב לקחת בחשבון את הנושא של הפרטים הקטנים. כידוע, בפרטים הקטנים נמצא אלוהים, וזה לא סתם ביטוי, זה ממש ככה. בפועל, אלמנטים עיצוביים כמו קישוטים פשוטים, תאורה רומנטית ועוד – יכולים לעשות הבדל ענק. 

בעת בחירת סוג העיצוב של שולחן האירוע, ההמלצה הכי נכונה היא לנסות לשאוב השראה מעיצובים של אירועים אחרים. יש מספיק מידע ברשת, כולל תמונות, ככה שזו לא בעיה לאתר סוגי עיצובים לאירועים. הכי טוב להתחיל עם אתרי אינטרנט של חברות הפקת אירועים, מעצבי אירועים מוכשרים וכולי. והכי חשוב, בהצלחה! 

About admin

Check Also

צלם מגנטים לאירועים קטנים – דגשים לבחירה נכונה

כשזה מגיע ללכידת הזיכרונות של אירועים חשובים, בחירת צלם מגנטים הנכון יכולה לעשות את כל …

כתיבת תגובה