טיסה למלדיבים לעולם שלו וחסר דאגות

לפעמים אתם מרגישים שדי לכם, הכל סוגר עליכם: העבודה, המשפחה, המצב הביטחוני והכלכלי בארץ… במקום להתחבא במיטה ולכסות את הראש עד יעבור זעם, למה שלא תנסו חופשה מהנה ומרעננת? בעצם, למה שלא תתחילו אותה כבר עכשיו, עם הזמנת טיסה למלדיבים?

האיים המלדיבים – גן עדן עלי אדמות

כשאתם עוצמים את עיניכם ומדמיינים את החופשה האידיאלית, סביר להניח שאתם רואים חוף זהוב-חולות, ים בגוונים של כחול שאינם מוכרים אפילו לגדולי הציירים ושמש רכה, המלטפת אתכם, בזמן שאתם שכובים על כסא הנוח וכוס הקוקטייל הגבוהה והצוננת בידכם. זה בסדר, אתם לא לבד, ככה נראית החופשה האידיאלית בעיניהם של כ-90% מאיתנו, שחשבו שמקום כזה נמצא רק בחלומות שלנו. אבל לא, הוא קיים במציאות, אי-שם באוקיינוס ההודי, משתרע על יותר מ-1,000 איים, כאשר רק כ-10% מהם מיושבים.

האיים המלדיבים נחשבים לאחד מיעדי התיירות האטרקטיביים ביותר בעולם לחובבי סוגי הספורט הימיים למיניהם, מעל ומתחת לפני הים (צוללנים, גולשי גלים, חובבי סקי מים וכד'), ובאופן טבעי, בשל התנאים הטבעיים שלו, גם לזוגות בירח דבש וזוגות מבוגרים יותר, שחפצים בחופשה רומנטית המנותקת לגמרי מהמציאות היומיומית וגם למשפחות עם ילדים.

מה אורכה של טיסה למלדיבים?

כיום, אין טיסות ישירות מישראל לאיים המלדיבים, ולכן, כל טיסה למלדיבים מנתב"ג לנמל התעופה היחיד שברפובליקה, הנמצא במאלה הבירה, תצטרך לעבור לפחות ביעד ביניים אחד באירופה (בגרמניה, אנגליה, צרפת, תורכיה וכד'), ביעד אחד במזרח הרחוק (סרי לנקה, תאילנד, הודו וכן הלאה) או דרך עמאן שבירדן. אורך הזמן הנדרש להגעה משתנה מנתיב אחד למשנהו, ובמשך זמן השהיה הנדרש בנמלי התעופה בין טיסה אחת לשנייה.אבל, גם אם המדובר בדרך בת מספר שעות, הארוכה מזו שאנחנו רגילים לה מיעדי נופש נפוצים אחרים, החוויה האדירה שמצפה לכם לכשתגיעו לשם, שווה זאת בהחלט.

היכן מתארחים בעת חופשה באיים המלדיבים?

כיאה למדינה תיירותית, באיים המיושבים ישנם עשרות בתי מלון בני שלושה, ארבעה וחמישה כוכבים. כפרי הנופש באיים מציעים סוגי נופש וחופשה רבים, ביניהם, כאלה המציעים אירוח על בסיס הכל כלול, או לינה בבונגלוז על פני המים, דבר הנחשב לצמרת האירוח באיים. שוניות האלמוגים המרהיבות, חופי הרחצה הזהובים המשתרעים מאופק ועד אופק, ככל שהעין מסוגלת לראות, והים, על סוגי הספורט השונים בו, מספקים לאורחים באיים המלדיביים את התעסוקה, במידה ושיזוף הבטן-גב נמאס עליהם.

About admin

Check Also

לחקור את העולם בקרון

קרוואנים הם דרך פופולרית יותר ויותר לחקור את העולם, ומעניקה לך את החופש לטייל ולחנות …