מוזמנים אל חקירה במשטרה? זה מה שאתם חייבים לעשות!

אם קיבלתם זימון אל חקירה במשטרה, ולא משנה אם אתם בטוחים במאת האחוזים שאתם חפים מפשע ולא עשיתם שום דבר רע, עליכם להתכונן בהתאם. המשטרה לא מזמינה סתם כך לחקירות במשטרה, ולעיתים רבות בשל חוסר ידע של הנחקרים או חוסר מוכנות, הם מסתבכים הרבה יותר ממה שהיו צפויים לו.

חקירה במשטרה זה לא דבר פשוט. חקירות כאלו יכולות להוביל להרבה מאוד בעיות ולגרום לאנשים לדבר הרבה יותר ממה שרצו, או לספק מידע מבלי שבכלל התכוונו. עליכם להבין כי חוקרי המשטרה מנוסים מאוד, הם יודעים כיצד לשאול את השאלות הנכונות אשר אולי נראות לכם כתמימות ולא קשורות לחקירה עצמה או לעבירה, אך הן יכולות להוביל אתכם למענה שגוי. בנוסף, חלק מהשאלות או שיטות החקירה עלולות להיות לא חוקיות, וכדאי שתהיו מלווים במישהו שמכיר את הזכויות שלכם ויכול לסייע לכם.

פנו אל עורך דין מקצועי

אם אתם רוצים להיות בטוחים כי החקירה תנוהל בצורה הטובה והנכונה ביותר, אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם מעניקים לעצמכם את ההגנה הטובה ביותר ולא תסתבכו עם יותר בעיות ממה שנכנסתם אל החקירה מלכתחילה, הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אל עורך דין מקצועי.

גם אם נעצרתם על ידי המשטרה ואתם מוכנסים מיד אל חדר החקירות, אתם לא חייבים להשיב לשום שאלה ללא נוכחות של עורך דין.

רבים חוששים כי בקשה לפנות אל עורך דין מיד תגרום להם להראות אשמים כאשר הם לא, ואולי זה יסבך אותם עוד יותר, אך זה ממש לא ככה. עורך דין מקצועי יעניק לכם את ההגנה הטובה ביותר, וככל שתפנו אליו מהר יותר, כך יהיה טוב יותר.

אם אתם לא בטוחים אל מי לפנות, נצלו את שיחת הטלפון שמגיעה לכם לחייג אל בן משפחה או חבר קרוב שאתם סומכים עליו ובקשו ממנו למצוא במהירות עורך דין מומחה בתחום שיגיע אל תחנת המשטרה מהר ככל האפשר, ואל תשיבו לשום שאלה באותה חקירה במשטרה לפני שהוא מגיע.

About admin

Check Also

כיצד מסדירים את מעמדו של בן זוג זר בישראל? 

אתם חיים עם בן זוג זר, כלומר עם אדם שאינו ישראלי? ברור לכם שאתם רוצים …