כל מה שחשוב לדעת על חוקי פוקר לשחקן המתחיל!

אם אתם רוצים להתחיל לשחק פוקר, חשוב שתדעו את חוקי המשחק! כאן תקבלו את כל המידע הנחוץ לכם על חוקי פוקר, שלא תמצאו במדריכים הרגילים

מקור החיבה לפוקר

הפוקר הוא אחד ממשחקי הקלפים המוכרים והאהובים ביותר בעולם. אחת הסיבות לכך היא, שלמרות שלמזל יש תפקיד במשחק, התפקיד המרכזי שמור דווקא לאסטרטגיה ולתקשורת בין אישית. היות שכך, במאמנו זה נשים דגש הן על החוקים הבסיסיים של המשחק והן על שיפור הכישורים הבין אישיים כדי לעזור לכל שחקן, ללא קשר לוותק שלו, להצליח יותר במשחקים הבאים שלו.

חוקי פוקר – הבסיס

מן הסתם, כדי להתחיל לשחק משחק כלשהו, יש לדעת את החוקים הבסיסיים שלו וכך גם לגבי משחק הפוקר. אם כן, בתחילת המשחק כל שחקן מקבל שני קלפים ולאורך המשחק נחשפים חמישה קלפים על השולחן. לכאורה, מי שיש לו את הקלפים הטובים ביותר, בשילוב בין מה שיש לו ביד עם מה שיש על השולחן, הוא המנצח. חשוב לציין, שבכל סיבוב כל שחקן יכול להחליט אם הוא רוצה להשוות את ההימור הקיים, להגדיל אותו או לצאת מהסיבוב הנוכחי ולהפסיד את כל מה שהוא הימר עליו עד לאותו שלב.

החוק הלא כתוב

אחד מאותם חוקי פוקר החשובים ביותר, הוא בכלל חוק לא כתוב. הכוונה היא לכך, שחשוב לדעת מתי שווה להמר ומתי עדיף לוותר על הסיבוב הנוכחי במשחק ומתי הכי טוב פשוט להישאר ולבדוק איך המשחק מתקדם. למעשה, חוק זה חשוב יותר מאשר חוקי הפוקר הרגילים והמוכרים, מפני שהוא יכול לעזור לכם משמעותית בשיפור הסטטיסטיקות של ניצחון מול הפסד במשחק.

שיפור נקודת הפתיחה 

כדי לשפר עוד יותר את הסיכויים שלכם לנצח במשחק, תוכלו להיעזר בשפת הגוף הן שלכם והן של השחקנים האחרים. הכוונה היא לכך, שבאפשרותכם ללמוד את החוקים הבסיסיים של שפת הגוף ולהשתמש בהם כדי להסתיר את התגובה שלכם לקלפים שקיבלתם ולבלבל את השחקנים האחרים וכמובן, גם כדי לנסות להבין מהתגובות שלהם עד כמה היד שלהם חזקה.

About admin

Check Also

מה כדאי שתדעי כשאתם מחפשת את הגניקולוג הבא שלך?

כל אישה יודע: לפנות אל גניקולוג זה מסוג אותם הדברים שלא מאוד נעים לעשות. הרבה …