חדר בריחה המסור

 

בחדר הזה המשחק הוא פשוט, לחיות או למות. שעון מחוגים מכושף, דם בכל מקום והמון אימה. חדר בריחה המסור הוא צעד אחד קדימה של מומנטום הפחד במשחק. כאן יש קרבנות, מטורף אימתני וכאמור, דם בכל מקום. בבריחה מחדר המסור תעברו דרך הוראות לפגוע מבלי להיפגע, תוך שאתם פוגשים אלימות כמו שצריך, חזק וברור.

הרוצח קבע הוראות, עכשיו אתם במשחק. האם תצליחו לחיות ולא למות, להימלט בעור שיניכם תרתי משמע מבלי שתצטרכו לפגוע ומבלי שתיפגעו? המתח שיתפוס אתכם בחדר הזה מתאים לבעלי בטן חזקה משהו, או לכאלה שמבקשים פשוט למתוח את חבלי השפיות שלהם עד לקצה.

הבריחה הבלתי נשכחת – חדר בריחה המסור

המשחק מתחיל ואתם מתעוררים בחדר, רק שאתם כבולים באזיקים ולא מעט דם מפוזר מסביב. ברקע קולות של אנשים שבויים אחרים שאינכם רואים אותם. עד כאן מספיק אימה בשביל רבים אבל זה חדר בריחה המסור והמשחק רק מתחיל, כי עכשיו שומעים את קולו של המטורף הראשי, כן, חוץ מכם יש עוד טירוף והוא מסביר לכם שמעכשיו זה חיים או מוות. אתם צריכים לעשות כך וכך כדי להצליח להישאר בחיים. כאן אתם צריכים לצאת מזה ביתר תחכום, זה חדר המסור והוא שונה מחדרים שבהם יש אגדה חביבה בנוסח דיסני.

חדר בריחה המסור יקח אתכם עד קצה הסבלנות וקצה המתח. צריך לצאת מכאן ומהר, אבל ההוראות של הרוצח הן להרוג על מנת להישאר בחיים ואילו ההוראות שאתם רוצים הן לצאת מבלי לפגוע. מצד שני, לצאת בלי להיפגע. איך עושים את זה? בואו לחדר המסור כדי לראות איך אתם בורחים ממנו, איך אתם נמלטים מן הטירוף, יוצאים בחיים ומצליחים להוציא את כל הקבוצה. במקרה של בילוי זוגי תרצו לצאת עם בן או בת הזוג כששניכם צועדים יחד בדרך אל שלווה כלשהי. הבריחה מחדר המסור תספק לכם ריחוק גדול מכל שלווה. כאן מובטחת לכם מתיחת עצבים מקצועית והרבה הרבה מתח, אז קדימה, למה אתם מחכים? רוצו למתוח את החבלים שלכם עד הסוף.

About admin

Check Also

כיצד מסדירים את מעמדו של בן זוג זר בישראל? 

אתם חיים עם בן זוג זר, כלומר עם אדם שאינו ישראלי? ברור לכם שאתם רוצים …