מה זה BI ולמה אתם פשוט חייבים ללמוד את זה?

ככל שעוברות השנים, הטכנולוגיה המתקדמת של בני האדם חושפת אותנו לעוד ועוד מקצועות חדשים ומתקדמים, המותאמים לעולם החדש – אחד מהם הוא BI, או בעברית – בינה עסקית. אדם שמעוניין להצליח בתחום יצטרף לעבודה אצל חברת BI המציעה שירותים לחברות ועסקים המעוניינים להפוך את העבודה ליעילה ומתקדמת הרבה יותר.

חברת BI תסייע לכם לצבור ניסיון במקצוע מבוקש

בוגרי קורס BI ימשיכו לעבודה אצל חברת BI שתבסס את ניסיונם במקצוע שהביקוש לו רק הולך ועולה;

  • המשכורות – מדובר בתחום פורץ דרך בעולם ההיי-טק, שאמנם נמצא עדיין בתחילת דרכו אך תהליך הפיתוח שלו עומד להיות ארוך מאוד ולעבור שינויים רבים. מפאת הביקוש, המשכורת ההתחלתית של מומחה הבינה העסקית תהיה גבוהה, וכעבור שנתיים כבר תקפוץ למשכורת מתגמלת אף יותר. יחד עם התנאים הסוציאליים המפנקים של ההיי-טק, אין ספק שמדובר במקצוע מתגמל!
  • תמיד תהיה עבודה – כל ארגון ועסק יהיה מעוניין להעסיק בשלב מסוים מומחה לבינה עסקית, במטרה ליצור תכניות עסקיות יעילות ומתקדמות המבוססות על נתונים ותכנון מוקפד, ופחות על רגשות אנושיים. 
  • קריירה לאורך שנים – ארגונים וחברות – גדולים וקטנים כאחד, כולם מגלים את הפוטנציאל העצום של ניתוח יעיל של הנתונים שנאספו ונצברו לאורך שנים. כבר עכשיו מועסקים מומחי בינה עסקית בחברות שהקדימו את זמנן והחליטו להוביל את המרוץ להצלחה. ולכם? לכם נותר רק להצטרף ולהדביק את הקצב!

אבל מה כל זה בכלל אומר?

חברת BI מעניקה לחברות וארגונים שירותי בינה עסקית, שהיא בסופו של דבר מושג המכיל בתוכו את מערכות המידע, התוכנות, הטכנולוגיות והפלטפורמות השונות לצד תהליכים שונים של ניתוח נתונים לייעול תהליך קבלת ההחלטות בארגון; אחסון נתונים, טיוב נתונים, כרייה וניתוח של נתונים, הדמיות, שאילתות ודיווחים ועוד רבים אחרים. נכון שמדובר בתחום שנמצא עדיין בתחילת דרכו, אבל בקצב מהיר ומסחרר עוד ועוד עסקים מבינים את היתרונות הנפלאים שלו כלפי הצלחתם, ורותמים אליהם מומחה שילווה אותם בתהליך השיפור והתייעלות העבודה.

About admin

Check Also

אולפלקס – כשהטכנולוגיה עובדת עבור השיער שלך

התחדשות והתקדמות, שיפור מתמיד והתאמה לרוח הזמן, תעשיית הטיפוח והאסתטיקה לא נחה על שמריה, ודואגת …