איך בוחרים בחוכמה חברת שיפוצים?

רבים מאיתנו מבקשים לשדרג את איכות החיים, להתאים את הדירה או את הבניין שבהם אנחנו חיים לסטנדרטים המודרניים ולהעלות גם את ערך הנכס היקר לנו ביותר. במקרים אלה נשכרים באופן טבעי שירותיה של חברת שיפוצים, ועל-מנת שהתוצאה תהיה בדיוק זו שייחלנו לה חשוב לבחור אותה בחוכמה מבין כל האפשרויות הרבות שקיימות.

לעבוד רק עם חברת שיפוצים רשומה בפנקס הקבלנים

במשרד השיכון פועלת יחידה שנקראת רשם הקבלנים והיא אמונה על רישום כל חברות השיפוצים שמוסמכות לבצע עבודות שונות, כולל פירוט של סוגי העבודות שאותן רשאית כל חברה לבצע. הפנקס ובו כל הרישומים נגיש לציבור הרחב דרך אתר משרד הבינוי והשיכון, ומומלץ לנצל אופציה זו כדי לוודא שאתם שוכרים את שירותיה של חברת שיפוצים מקצועית ומוסמכת לביצוע הפרויקט הספציפי שלכם.

חוזה מפורט ומסודר

עוד המלצה היא לעבוד רק מול חברות שיפוצים שעוד לפני תחילת העבודה חותמות על חוזה עבודה מפורט ומסודר. חשוב לוודא כי החוזה כולל גם פירוט של חומרי הגלם שבעזרתן יבוצעו הפעולות השונות וכן לוחות הזמנים לביצוע כל פעולה ופעולה.

ניסיון עשיר באופן כללי וגם ספציפי לגבי הפרויקט הנדרש על-ידכם

עוד פרמטר מרכזי בבחירה מושכלת של החברה שתבצע עבורכם את השיפוץ הנדרש – בין אם הוא בדירה שלכם בלבד ובין אם מדובר על שיפוץ כללי בבניין – הוא ניסיון. כדאי להעדיף חברות שהן גם בעלות ניסיון נרחב באופן כללי וגם בעלות ניסיון ספציפי בביצוע פרויקטים מהסוג שעל הפרק. כך למשל אם אתם מחפשים חברה מקצועית להתקנת מעלית בבניין ישן, רצוי כמובן שהחברה הנבחרת תהיה כזו שכבר התקינה מעליות בבניינים ישנים אחרים.

תנאי תשלום גמישים

חברת שיפוצים שעונה על כל התנאים הנ"ל מבטיחה לכם יחס עלות תועלת משתלם במיוחד, כלומר מקסימום תמורה עבור ההשקעה שלכם (גם של הכסף שעולה השיפוץ וגם של הזמן והפגיעה בשגרת החיים). על-מנת שבנוסף ליחס העלות תועלת המשתלם תוכלו גם לפרוס את התשלומים בצורה נוחה, מומלץ להעדיף חברות שיפוצים שמוכנות לדחות את התשלום לשלב מתקדם של העבודה או אפילו לסופה.

About admin

Check Also

שמשיות לעסקים: האלמנט החסר להשלמת האווירה

לא משנה איזה סוג של עסק אתה מפעיל, הרושם הראשון הוא מכריע. ובזמן שרוב העסקים …