השכרת מזגן נייד לאירועים וטיולים

אין כמעט שבוע שבו לא מתקיימים אירועים בטבע או טיולים במסגרות חברתיות שונות. בעבר, קשה היה לקיים אירועים בחוץ, כאשר מזג האוויר היה חם. כיום, ניתן לערוך כנסים, טיולים ואירועים בתוך אוהלים גדולים שמקימים. לאחר מכן, על מנת לצנן את האווירה ניתן להשתמש במזגנים ניידים או מצננים. בעזרת השכרת מזגן נייד ניתן לחגוג כל אירוע או לקרר כל טיול, בכל מזג אוויר ובכל השנה.

איך מפעילים מזגן נייד?

לפני שמחפשים השכרת מזגן נייד, כדאי לדעת באיזה אופן הם פועלים. אופן התפעול פשוט למדי, ולא שונה בהרבה מכל מזגן רגיל שאנו מכירים. את המזגן הנייד ניתן למקם במקום הרצוי, לנייד אותו לנקודה שבה תהיה השפעתו רבה ביותר. מהמזגן יוצא צינור אשר מסלק את החום ואת הלחות החוצה. את המזגנים מחברים לרשת החשמל הרגילה ואם אין קו חשמל או שקע רגיל, ניתן להשתמש בגנרטור מוזמן. פתרון כזה מאפשר לקרר כמו שצריך גם אירועים מרוחקים, בסביבה כפרית, בחופי ים מבודדים, על הרים, בעמקים, בקיבוצים ובכל מקום אחר. מתאים גם לאירועים שמקיימים בחצרות, לרוב בתוך אוהל או מבנה נייד שמקימים מבעוד מועד.

עד כמה השכרת מזגן נייד תהיה יעילה?

אחד הדברים החשובים ביותר לפני ההשכרה תהיה להחליט כמה מזגנים צריכים להזמין. על פי מספר המשתתפים באירוע או גודל האוהל או המבנה, כך תרצו להזמין את פתרונות הקירור. כמובן, נתייחס לעוצמת המזגן שכן גם הפתרון הנייד יכול להיות גדול או קטן. שימו לב לעוצמת כוחות הסוס ועוצמת הקירור. מזגנים בעוצמות של 2, 3 או 3.5 ואף 4 כוחות סוס יכולים ליצור קירור מוצלח מאוד. השכרת מזגן נייד יכולה להיות יעילה עד כדי כך, שהטמפרטורה בסביבה תרד לעשרים מעלות ואפילו פחות.

מתי כדאי להזמין את המזגן והאם זה יקר?

ברגע שבו מתכננים טיול גדול, כנס, אירוע חברה או אירוע משפחתי בטבע, מחליטים על תאריך. במידה ותאריך האירוע מעלה אפשרות שמזג האוויר יהיה חם או לח, צריכים לחשוב על פתרונות קירוי ועל פתרונות הקירור. כשיודעים מהו תאריך האירוע ומספר המשתתפים, כדאי לפנות לחברה להשכרת מזגנים ניידים לאירועים.

התייעצו לגבי מספר המזגנים, לאחר שאתם יודעים מהו גודל האוהל והיכן מקום האירוע. כדאי לבדוק האם את המזגנים אתם צריכים לקחת בעצמכם או שמביאים אותם למקום נציגי הספק. לרוב, עדיף לשכור מזגנים ניידים שמביאים אותם למקום האירוע. כך גם מחברים עבורכם את המזגן בצורה הנכונה ומעמידים אותו במקום מוצלח, שלא יפריע לחוגגים ושיקנה אוויר נעים וקירור טוב. במידת הצורך, ניתן לשכור מזגנים גם ליותר מיום או ערב אחד. מחיר השכרת מזגן בדרך כלל מפתיע לטובה. בנוסף, לטיולים או כנסים בני כמה ימים, ניתן לשכור את פתרונות הקירור הרצויים במחיר נוח ומוזל.

 

About admin

Check Also

שיפוץ גינה בקסם הטבע – עם ריהוט גן מודרני

הקיץ הגיע, החמימות מרתקת והאוויר מתמלא בריחות של פרחים וטבע. זה הזמן לשדרג את הגינה …

כתיבת תגובה