הסרת שיער בלייזר בחיפה

הסרת שיער בלייזר הינו טיפול מאוד שכיח בקרב נשים רבות, אך גם גברים. מטרתו העיקרית היא למנוע משיער גוף לצמוח מקומות מסוימים.
לעיתים עושים את ההליך בגלל בעייה אסתטית נטו ולעיתים בכלל בעיה חמורה יותר של שיעור יתר.
הסרת שיער בעזרת לייזר היא שיטה ישנה כמו כל שיטה, גם פה מדובר בטכנולוגיה שהולכת ומשתפרת משנה לשנה והיום הטיפולים כמעט ולא כואבים מצד אחד ויעילים הרבה יותר מצד שני. במרפאת האסתטתיקה של ד"ר אייל נס בחיפה תוכלו לעבור טיפול הסרת שיער ברמה שלא הכרתם ובמחיר הוגן לכל כיס.

הניסיון והוותק של המטפל חשוב מאין כמוהו כשמדובר בהסרת שיער מכיוון שתופעות הלוואי עלולות להיות לא נעימות אם עוברים את התהליך בידיים לא מנוסות.
איננו ממליצים סתם על ד"ר אייל נס בהקשר הזה, מקווים שעם המשך קריאת המאמר תבינו יותר למה (-:

אילו סוגי הסרת שיער קיימים?

  1. הסרת שיער מדגם סופרנו לייזר הוא המתקדם ביותר כיום. אם שמעתם את המושג הסרת שיער SHR שתדעו שמדובר באותו סוג של טכנולוגיה.
    בניגוד לטכנולוגיה הישנה אשר נקראת IPL או לייזר "רגיל" שכולנו מכירים, לייזר שנחשב נחות כי הוא מהדור הקודם -תהליך הסרת שיער בלייזר סופרנו SHR הוא הליך ללא כאבים כלל ואף ללא כוויות בשום דרגה.
  2. בהמשך לסעיף הקודם, הדור הקודם של הלייזר נקרא היה PL והוא היה פחות טוב ופחות אפקטיבי, ולצערו גם לווה בתופעות לוואי רבות כמו אדמומיות, כאבים ועוד.
  3. הסרת שיער בשעווה – טכניקה זו היא בין המיושנות שקיימות בעולם אך עדיין היא מאוד נפוצה בקרב נשים שעושות את הטיפולים בעצמן, בדר"כ לפני המקלחת.
  4. הסרת שיער בסכין – זו הטכניקה הותיקה ביותר בעולם עוד לפני שהמציאו את השעווה ואת סוגי הליזר השנים. שיטה זו פחות מומלצת מכיוון שהיא גורמת לשעירות לצמוח מהר יותר.

 

עוד קצת פרטים על חיפה מתוך ויקיפדיה

  • חיפה התאפיינה בקצב גידול אוכלוסייה שלילי בעשור הראשון של המאה העשרים ואחת. מגמה זו נבעה משילוב בין מאזן הגירה שליליוריבוי טבעי נמוך;
  • במהלך 2006  לדוגמה עזבו את העיר כ-2,000 מתושביה, ונולדו 890
  • נכון לשנת 2008 הקשישים מהווים 18% מאוכלוסיית העיר.
  • שיעור האקדמאיםמכלל התושבים עמד ב-2007 על 31%

אוכלוסיית חיפה כוללת, לצד הרוב היהודי, מיעוטים של ערבים-נוצרים, ערבים-מוסלמים, נוצרים שאינם ערבים (בעיקר מבין עולי חבר המדינות), אחמדים, בהאים ודרוזים.

חיפה קלטה את החלק היחסי הגדול ביותר, מבין הערים הגדולות בישראל, של העלייה מברית המועצות לשעבר בשנות ה-90.

מקום מומלץ להסרת שיער בלייזר בחיפה

כאמור, הסרת שיער בלייזר בחיפה לא עושים אצל כל אחד! ד"ר אייל נס הוא בעל שנים ארוכות של ניסיון והמכשור המתקדם בשוק ולכן הוא המקום המושלם עבורכם לעבור את ההליך האסתטי הזה.

היכנסו לאתר של ד"ר אייל נס לפרטים נוספים והזמינו טיפול עוד היום! בהצלחה (-:

 

About admin

Check Also

אולפלקס – כשהטכנולוגיה עובדת עבור השיער שלך

התחדשות והתקדמות, שיפור מתמיד והתאמה לרוח הזמן, תעשיית הטיפוח והאסתטיקה לא נחה על שמריה, ודואגת …