הנדי קיור – בשביל מה צריך אותו?

שמעתם את צירוף המילים הנדי קיור ואתם לא מבינים מה זה ובשביל מה זה נחוץ? כל התשובות במאמר זה.

מה זה הנדי קיור?

מכשיר ההנדי קיור הוא מכשיר ביתי לטיפול בכאבים מסוגים שונים. המכשיר עובד עם טכנולוגיה של לייזר רך, שעובד ישירות על המקום עליו הוא מוקרן. המכשיר הוא מכשיר קטן, שלא תופס מקום רב בבית והוא גם מאוד נוח לאחסון. על היתרונות הנוספים של המכשיר נרחיב מיד.

הביתיות

אחד היתרונות הבולטים ביותר של המכשיר הוא העובדה, שהוא נמצא אצלכם בבית. כלומר, במקום שתצטרכו לקבוע תור וללכת לטיפול אצל איש מקצוע, ניתן פשוט לשלוף את ההנדי קיור מהמגירה ולהשתמש בו בהתאם להוראות השימוש. כך תוכלו לשכך את הכאב בלי להיות תלויים בגורמים חיצוניים.

האפקטיביות

להנדי קיור יש טכנולוגיה ייחודית, המשלבת טכנולוגיות שונות כדוגמת לייזר רך, אינפרא אדום ועוד. הנדי קיור כבר מוכר לאנשים רבים כמכשיר שעוזר הן באופן מידי והן לטווח הארוך וזוהי אחת הסגולות שלו. לדוגמה, הוא יכול לעזור עם כאבי שרירים או מיגרנות או כאבי גב. אלו הם כאבים, שנוטים לחזור על עצמם ואף להחמיר וההנדי קיור עוזר לשכך את הכאב באופן מידי וגם לעזור בהפחתת הכאב בטווח הארוך.

ללא כימיקלים

בכאבים ניתן לטפל בדרכים רבות, כאשר הזמינה והיעילה ביותר, באופן מידי לפחות, היא תרופות לשיכוך כאב. אלו הן תרופות, שנמצאות בכל ארון תרופות של כל בית ולכן הן זמינות מאוד. יחד עם זאת חשוב לזכור, שהן מורכבות מכימיקלים, שמוכנסים לגוף שלנו באופן תדיר, בעיקר כאשר מדובר על כאבים שחוזרים לעתים קרובות.

ההשקעה

רכישה של מכשיר הנדי קיור היא השקעה לכל דבר ועניין! למה? מפני שהמכשיר הוא לא אישי, למרות גודלו הקטן, וניתן להעביר אותו בין בני המשפחה. בנוסף, זהו מכשיר בעל עמידות גבוהה, כל עוד משתמשים בו בהתאם להוראות היצרן כמובן, וניתן לעשות בו שימושים חוזרים לפי הצורך. כלומר, הוא לא מתבזבז. אם מוסיפים את כל אלו לשאר היתרונות, הרי שמדובר על מכשיר נפלא!

About admin

Check Also

האתגר המכריע של תפקוד בזמן מלחמה

מלחמה היא חוויה מטרידה וטראומטית המשפיעה על כל היבטי החיים, כולל העבודה. ישנה כמות עצומה …