הטיפול שכולם עושים: הזרקת בוטוקס

לפני עשור הבוטוקס היה בחיתוליו, לפחות בישראל, והנה כיום הפך טיפול זה כשאר הטיפולים הקוסמטיים – לעוד טיפול מוכר שכולם עושים. טיפול פשוט, מהיר, יעיל ואפקטיבי בצורה מפתיעה, הזרקת הבוטוקס יכולה לשנות לכם את החיים, ולהפוך את הפנים שלכם לצעירות בכמה וכמה שנים טובות, ללא מאמץ.

  • מחיקת קמטים אפקטיבית
  • טיפול בהזעת יתר
  • טיפולים במיגרנות

אלו עיקר הטיפולים בהם משתמשים בבוטוקס בימינו, כאשר הפופולארי ביותר הוא כמובן מחיקת הקמטים בחלק העליון של הפנים – הקמטים במצח, סביב העיניים ובין הגבות.

מידע מדעי על הזרקת בוטוקס

הרעלן "בוטולינום" הוא הבוטוקס המפורסם, יודע לטשטש ולמזער את פעילות שרירי הפנים, מה ששומר על הפנים חלקות ומטשטש את הקמטים בפנים. השימוש בבוטלולינום ובהזרקת בוטוקס נמצא במדע הרפואה כבר למעלה מארבעים שנה, ומשמש ביעילות בתחומים רפואיים רבים.

נוירולוגיה, רפואת עיניים, אורתופדיה, קוסמטיקה, כל אלו ועוד מצאו שימושים יעילים לרעלן אפקטיבי זה, שנחשב לבטוח לגמרי לשימוש, ומותר בשימוש מקצועי בלמעלה משבעים מדינות בעולם, כולל, כמובן, בישראל.

הסיבות לאישור הגורף להשתמש ברעלו לטיפול הן שהוא נמצא יעיל בצורה יוצאת דופן, לצד תופעות לוואי כה מזעריות אם בכלל, עד כי אין כל בעיה להשתמש בו. למעשה, הסיכוי לסבול מתופעות לוואי כלשהן בשימוש בזריקות של בוטוקס לצורך טיפולים אסתטיים הוא אפסי, וגם אז מדובר בתופעות לא קשות כגון כאבי ראש שעוברים בתוך מספר ימים, או כבדות בראש.

בואו נעלים את הקמטים

לטוב או לרע, חיים מלאי הבעה יובילו לרוב לחיים מלאי קמטים. קמטי ההבעה נותנים לנו אופי, אך לעתים הם מצטברים בצורה מוגזמת, ויוצרים תחושה לא נעימה. מבט במראה חושף פנים שראו הרבה בחיים, וכולנו מחפשים את הפנים החלקות, היפות והאטרקטיביות.

בעזרת הזרקת בוטוקס מקצועית ניתן כיום להחזיר בבטחה את המראה החלק לפנים שלנו, ולמצוא שוב את המבט הנעים במראה, בידיעה שחזרנו למראה הצעיר והרענן, נטול הקמטים, מבלי לוותר על ההתרגשות וההיסטוריה של ההבעות שלנו, שמלוות אותנו לאורך חיים עשירים בפעילות, מפגשים ורגעים יפים.

About admin

Check Also

מה כדאי שתדעי כשאתם מחפשת את הגניקולוג הבא שלך?

כל אישה יודע: לפנות אל גניקולוג זה מסוג אותם הדברים שלא מאוד נעים לעשות. הרבה …