מהי הובלה קטנה וכמה היא עולה?

כולנו מכירים את המראה של המשאיות הגדולות שמובילות תכולת דירות שלמות או בתי עסק – אבל לצד השירות המבוקש הזה ישנו שירות חיוני לא פחות, הובלות קטנות. שירות זה מתבצע במגוון רחב של ערים ולמעשה אין כמעט ישוב שאין בו צורך בהובלה של פריטים בודדים. למרות שלכאורה מדובר בפעולה פשוטה יחסית, חשוב להקפיד לעבוד רק עם אנשי מקצוע רציניים.

הסוגים השונים של הובלות קטנות

הובלה קטנה במגוון ערים מאפשרת לכם להעביר פריט בודד או מספר פריטים מכל מקום לכל מקום. החפצים העיקריים שאותם מעבירים בעזרת שירות הובלות קטנות הם מקררים (בין אם קניתם מקרר חדש ואתם זקוקים להובלה מהחנות ובין אם קניתם מקרר יד 2 או קיבלתם במתנה מקרר משומש ורוצים להעביר אותו אליכם), מכונות כביסה ומייבשים (באופן דומה למקררים גם חדשים וגם משומשים), תנורי אפייה, ספות (בעיקר בזכות השתכללות שוק היד 2, והמודעות של אנשים רבים לכך שכדאי להמשיך להשתמש בפריטים שעדיין מספקים תועלת במקום לזרוק אותם), ארונות, שידות ועוד.

עוד דוגמה היא הובלה של פסנתר וגם מכשירי כושר ניתן לשנע ממקום למקום עם מומחים להובלות של פריטים בודדים.

איך נקבע המחיר של הובלה קטנה במגוון ערים?

עלות הובלה קטנה במגוון ערים הינה באופן טבעי נמוכה יחסית, שכן אין צורך במשאית גדולה וגם לא בשעות עבודה רבות של צוות של מספר אנשים. המחיר ההתחלתי הוא סביב ה-180 ש"ח וגם כשמדובר על יותר מפריט אחד ואפילו אם אין מעלית בבניין שלכם לא תשלמו יותר מכמה מאות שקלים.

באופן כללי המחיר נקבע על סמך המידות של הפריט או הפריטים שצריך להעביר, המשקל שלהם, המרחק בין נקודת המוצא לבין נקודת היעד ומידת הנוחות – האם יש מעלית בשתי הנקודות, חדר מדרגות רחב וכו'. אם יש צורך במנוף השירות יתייקר אבל עדיין מדובר במחיר סביר, ואם למשל אתם מתלבטים בין קניית ספה חדשה לבין רכישת ספה יד 2 והובלתה, הרי שגם עם מחיר ההובלה עדיין תחסכו סכומי כסף משמעותיים.

האם כדאי לבצע הובלות קטנות לבד?

חד משמעית לא.

ראשית, גם פריטים כמו מייבש כביסה או ספה לא גדולה הם כבדים יחסית, ואם תנסו לסחוב אותם בכוחות עצמכם עלול להיגרם לכם נזק של ממש ובעיקר פגיעה בגב. כשלוקחים בחשבון את הרגישות של איבר זה, אפשר להבין מדוע כדאי לשלם סכום צנוע למובילים שמיומנים בהרמת משאות כבדים ויודעים איך לעשות זאת בלי להסתכן יתר על המידה.

סיבה שנייה שבגללה כדאי להפקיד הובלה קטנה במגוון ערים בידיים מקצועיות היא שבדרך זו הפריט שמועבר בטוח לחלוטין והסיכוי שייגרם לו נזק נמוך מאוד. בנוסף אין סיכוי שייגרם נזק לרכב שלכם, או אפילו לטנדר שהצלחתם לגייס לטובת ההובלה.

איך לבחור מובילים עבור הובלות קטנות?

גם כשמדובר על הובלה קטנה כדאי כמובן לבחור נכון את המובילים, ובפרט כדאי להעדיף אנשי מקצוע שזוהי המומחיות שלהם. המלצה נוספת היא לתאם את ההובלות הקטנות מספר ימים מראש, שכן כאמור בכמעט כל עיר יש ביקוש נרחב לשירות זה ואם תחכו לרגע האחרון אתם עלולים להידרש להתפשר על איכות ההובלה, וחבל.

About admin

Check Also

שמשיות לעסקים: האלמנט החסר להשלמת האווירה

לא משנה איזה סוג של עסק אתה מפעיל, הרושם הראשון הוא מכריע. ובזמן שרוב העסקים …