הבוטוקס – המועמד האידיאלי עבורך

אם גם אתם הגעתם לגיל שבו ניתן כבר להבחין בקמטים עדינים אשר מופיעים בכל פעם שאת מחייכים, צוחקים, מוטרדים, דואגים או מתרכזים, קיים סיכוי לא רע בכלל שכבר שקלתם לעבור טיפול בוטוקס. טיפול הבוטוקס הינו הטיפול היעיל והטוב ביותר עבור טשטוש והעלמת קמטים דינאמיים אשר נמצאים בשליש העליון של הפנים. טיפול בוטוקס הינו המועמד האידיאלי עבורך.

יותר ויותר נשים וגברים ברחבי העולם פונים אל רופאים פרטיים ומרפאות אסתטיקה שונות ומתעניינים לגבי טיפול בוטוקס, על מנת להילחם בסימני הגיל. הארגון האמריקאי לרפואה אסתטית (ASAPS) , חושף נתונים על פיהם בחמש השנים האחרונות חלה עליה של 82% אחוזים בכמות הטיפולים וכן בשנת 2012 התבצעו בארצות הברית כ- 2.8 מיליון טיפולים.

טיפול הבוטוקס הינו טיפול פשוט, מהיר ומאושר לשימוש על ידי ארגון ה-CE האירופאי, ה- FDA האמריקאי ומשרד הבריאות בישראל. רבים בעולם מגדירים את הטיפול כמעיין נעורים לאור תוצאות הטיפול המרשימות. כל אדם אשר מרגיש שקמטים דינאמיים גורמים לו להיראות מבוגר או עייף יותר מכפי שהוא, שהעור שלו התחיל לאבד את האלסטיות או שמאגרי השומן התת עורי החלו להתדלדל, יכול להסתייע בטיפול הבוטוקס.

טיפול הבוטוקס הינו אידיאלי עבור אנשים בריאים אשר אינם צורכים בסמים או תרופות עם מרשם אשר משפיעות על מערכת העצבים שלהם. הבוטוקס מאושר לשימוש החל מגיל 18 ומעלה, אך הוא מומלץ בעיקר לאנשים הנמצאים לקראת גיל 30 בחייהם, כטיפול מניעתי, ועד גיל 65. אמנם לא קיימת שום הוכחה שטיפול בוטוקס פוגע בהריון או בתינוק, אך הרופאים מסכימים שאין לבצע טיפולי בוטוקס אם הינך בהריון, מתכננת להיכנס להריון או מניקה.

בכדי שהטיפול יצליח על הצד הטוב ביותר והתוצאה תהיה המוצלחת והטובה ביותר, חשוב שהאזור המטופל יהיה רגוע, משמע, ללא דלקות או פצעים. כמו כן, חשוב מאוד שהרופא ישלול כל אפשרות לאלרגיה לאחד מהחומרים הפעילים.

אנשים אשר סובלים ממחלות הקשורות במערכת העצבים הכללית, צריכים להימנע מן הטיפול בבוטוקס, אלא אם כן קיבלו אישור מיוחד במפורש מהרופא שלהם. הבוטוקס מחליק את הקמטים ומצעיר את מראה עור הפנים, אך הוא אינו מסוגל להתמודד עם קמטים עמוקים שנחרצו בפנים.

התוצאה של הטיפול תלויה בשלושה פרמטרים עיקריים והם: חומרים איכותיים, רופא מיומן ומטופל אחראי. אם אינם רוצים לגרום לפגיעה בתוצאה הסופית, חשוב לזכור שלא לבצע כל פעילות גופנית במשך 48 שעות מתום הטיפול. כמו כן, חשוב לדעת כי ככל שמתחילים את הטיפול בבוטוקס בשלב מוקדם יותר, כאשר הקמטים רק מתחילים להופיע בפנים, כך התוצאה של הטיפול תהיה יפה יותר ותישמר לאורך זמן.

המאמר מוגש באדיבות – מדריך הבוטוקס של ישראל – botox4skin

About admin

Check Also

מה זה דיקור מי שפיר פרטי ולמי זה מתאים? 

אחד מהדברים הכי מרגשים שיכולים לקרות לך בחיים בתור אישה, זה להיות בהיריון, ועוד בהיריון …

כתיבת תגובה