כל מה שחשוב לדעת לפני שמתקינים דק לבריכה

אין ספק כי דק לבריכה יכול לשדרג את הגינה ואת שטח הבריכה בצורה משמעותית מאוד, ואף לתרום לבטיחות שכן זהו משטח מונע החלקה, בניגוד לקרמיקה או ריצוף מסוג אחר. לכן בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר אנשים אשר בוחרים להתקין דק לבריכה שלהם, ומעדיפים את האופציה הזו על פני אופציות חיפוי אחרות.

אם גם אתם רוצים להתקין דק לבריכה לפני שאתם עושים זאת חשוב שתכירו היטב את התחום ותדעו בדיוק מה אתם מזמינים, ובמה אתם משקיעים את הכסף שלכם.

איכות העץ

כיום ניתן למצוא דק לבריכה ממגוון רחב של סוגים, אשר ההבדל העיקרי ביניהם הינו סוג העץ ממנו עשוי הדק. כשבוחרים דק לבריכה חשוב מאוד לבחור בדק איכותי אשר לא רק יהיה עמיד, אלא יהיה עמיד מול מים. זכרו כי בניגוד לדק במרפסת ובמקומות מקורים, דק הצמוד לבריכה חשוף למים רבים ולכן חשוב שסוג העץ ממנו יהיה עשוי הדק יהיה עמיד מאוד מול המים הללו ולא ייהרס לאחר תקופה קצרה ויאלץ אתכם להחליף אותו.

לכן, גם אם עץ איכותי יותר, עולה יותר, העלות הגבוהה הזו משתלמת לטווח ארוך שכן מדובר בדק שיחזיק מעמד לזמן רב מאוד, בניגוד לדקים מעצים זולים יותר שיהרסו לאחר תקופה קצרה.

התקנה מקצועית

גם אם אתם חושבים כי אתם יכולים להתקין את הדק בעצמכם וכך לחסוך את הכסף של עלויות ההתקנה, אל תנסו לעשות זאת, אלא אם כן יש לכם ניסיון רב מאוד בתחום. התקנה מקצועי של הדק תשפיע על היכולת שלם להשתמש בו למשך זמן רב בצורה טובה ותשפיע על הנוחות של ההליכה עליו והשימוש בו לצד הבריכה.

לכן חשוב מאוד שההתקנה תבוצע על ידי אנשי מקצוע מומחים ובעלי ניסיון רב בתחום אשר יבדקו היטב את השטח, יכינו אותו בצורה נכונה לפני ההתקנה ויבצעו את ההתקנה באופן איכותי ובטיחותי כך שתוכלו לעשות שימוש בדק ללא כל בעיה למשך שנים רבות לאחר ההתקנה.

לכן, כשמדובר ברכישה של דק לבריכה, אל תנסו לחסוך, זה עלול לעלות לכם ביוקר מאוחר יותר.

About admin

Check Also

כיצד מסדירים את מעמדו של בן זוג זר בישראל? 

אתם חיים עם בן זוג זר, כלומר עם אדם שאינו ישראלי? ברור לכם שאתם רוצים …