דודי מליץ

משרד היח"צ המוערך של דודי מליץ מייצג כמה וכמה דמויות בולטות בציבוריות הישראלית ולזכותו נזקפים שלל קמפיינים מוצלחים.

שמו של מליץ החל להיות מוכר בהקשר אחר לגמרי, כשנכנס לבית האח הגדול על תקן האקס של מאיה בוסקילה (שהייתה גם היא אחת מהדיירות באותה עונה) ויצא ממנו כמנצח הבלתי מעורער של עונת ה-VIP והזוכה בפרס הראשון – אבל מבחינתו של מליץ, ההצלחה האמיתית שלו היא המשרד שהקים במו ידיו ושכאמור רשם כמה וכמה קמפיינים מרשימים.

בין הקמפיינים הבולטים של משרד יחסי הציבור של מליץ: הבטחת ליווי תקשורתי אוהד למאבק של הג'ודאית אליס שלזינגר להשתתף באולימפיאדה של ריו, שינוי הגישה של הציבור כלפי אופציות בינאריות ומסחר אלגוריתמי, העמידה לצידה של ענבל אור גם כשהדבר לא היה פופולרי והבאת האמת לידיעת הציבור ועוד.

שינוי היחס של הציבור ביחס לאופציות בינאריות ומסחר אלגוריתמי

אחת ההצלחות הגדולות של משרד יחסי הציבור של דודי מליץ היא כאמור שינוי הגישה של הציבור כלפי אופציות בינאריות ומסחר אלגוריתמי.

סוד ההצלחה של הקמפיין הזה היה ההבנה של מליץ שהיחס השלילי נבע מחוסר ידע. בהתאם הפעילות התבססה על הנגשת ידע רלוונטי לציבור הרחב, באופן פשוט להבנה וידידותי מאוד, וכשהתמונה לגבי המסחר האלגוריתמי והאופציות הבינאריות התבהרה, השתנה גם היחס אליו, כמובן לטובה.

קמפיין זה הביא לידי ביטוי את אחת האיכויות הבולטות של דודי מליץ, היכולת לחבר כל אדם לכל נושא, גם אם לכאורה הוא מורכב ולא נגיש, וכן את היושרה שלו.

החיבור הרגשי של דודי מליץ לאליס שלזינגר

קמפיין מוצלח אחר היא כאמור יצירת הליווי התקשורתי האוהד של הג'ודאית אליס שלזינגר שנאלצה לייצג את נבחרת בריטניה באולימפיאדת ריו 2016.

באופן טבעי ההחלטה של שלזינגר לפרוש מנבחרת ישראל לטובת נבחרת בריטניה עוררה בהתחלה תגובה אמביוולנטית, אולם הבלטת העוול שנעשה לג'ודאית המוכשרת והעובדה שהאלטרנטיבה הייתה למעשה פרישה מג'ודו מקצועי היטו את הכף לטובתה של שלזינגר, ובסופו של דבר עם ישראל תמך בה ועודד אותה גם בדרך לברזיל וגם כשנלחמה שם על המזרן שכן הוא הרגיש שלמרות מדי נבחרת בריטניה היא מייצגת אותו.

About admin

Check Also

מה כדאי שתדעי כשאתם מחפשת את הגניקולוג הבא שלך?

כל אישה יודע: לפנות אל גניקולוג זה מסוג אותם הדברים שלא מאוד נעים לעשות. הרבה …