דודי מליץ

עבור חלק מהציבור הוא אולי הזוכה של עונת ה-VIP של האח הגדול, אבל מבחינת לקוחותיו הוא פשוט איש מקצוע מהשורה הראשונה – הכוונה היא כמובן לאיש יחסי הציבור דודי מליץ, שלאחר אותה זכייה מתוקשרת עבר לצד השני של המצלמה וכעת דואג להציב בפרונט את המיוצגים שלו, ולא רק להציב אותם בפרונט אלא לוודא שמכוון אליהם זרקור מחמיא במיוחד.

משרד יחסי הציבור המוערך של מליץ אחראי לכמה וכמה קמפיינים תקשורתיים מוצלחים מאוד, כשלדבריו של דודי (שאגב, מודה מדי יום על השינוי שביצע בחייו ועל ההסבה לתחום הייעוץ התקשורתי והשיווק הדיגיטלי), סוד ההצלחה של המשרד הוא בחירה מושכלת של לקוחות, וקידום רק בני אדם וערכים שהוא באמת מאמין בהם. בין התחומים בהם מתמחה המשרד הנושא את שמו של מליץ, ספורט, פיננסים, בריאות, אורח חיים בריא, עמותות ועוד.

איך סייע דודי מליץ לאליס שלזינגר לקראת אולימפיאדת ריו?

אחד הקמפיינים שבהם דודי מליץ גאה במיוחד הוא הליווי התקשורתי והייעוץ האסטרטגי לאליס שלזינגר.

כזכור אליס נאלצה לייצג באולימפיאדת ריו את נבחרת בריטניה בג'ודו ולא את ישראל (אותה ייצגה ירדן ג'רבי), וזאת לאחר שנקלעה למצב של אין ברירה, שכן ויתור על האולימפיאדה היה עלול להוביל לסוף הקריירה.

למרות הקושי של שלזינגר עצמה ללבוש מדי נבחרת אחרת ולא את המדים הכחול-לבן, בסופו של דבר זכתה הג'ודאית המוכשרת לסיקור אוהד ומבין, לא מעט בזכות מליץ.

ערך מוסף לציבור הרחב

קמפיין מוצלח אחר מדגים את היכולת של מליץ לספק ערך מוסף אמיתי לציבור הרחב ובזכות זאת למתג את לקוחותיו כמובילים.

הכוונה היא לכתבות שונות שפורסמו בנושאי בריאות ובפרט המעקב אחרי יישום הרפורמה עליה הצהיר משרד החינוך בנוגע למזון בבית הספר. מאחר שבעיית השמנת היתר הינה רחבת היקף ומעוררת עניין רב בקרב הציבור הרחב, זכו הכתבות שיזם דודי מליץ בשיתוף הלקוחה, חברת "שומרי משקל", לתפוצה משמעותית מאוד ובעצם נוצר מצב win-win.

מה זה אופציות בינאריות?

אופציות בינאריות הן תחום מורכב, שבשלב מסוים הפך למזוהה עם אלמנטים שליליים. מליץ ואנשיו זיהו כי מקור היחס החשדני כלפי הכלי הפיננסי החדשני הוא חוסר ידע, ובהתאם יצר קמפיין שמטרתו הנגשת אינפורמציה אודות האופציות והמסחר האלגוריתמי באופן פשוט וברור, כך שכל אחד יוכל להבין במה מדובר.

בדרך זו התפוגגה החשדנות והשתנה יחס הציבור.

About admin

Check Also

כיצד מסדירים את מעמדו של בן זוג זר בישראל? 

אתם חיים עם בן זוג זר, כלומר עם אדם שאינו ישראלי? ברור לכם שאתם רוצים …