גיא גלבויז מלווה אותנו בדרך להצלחה כלכלית

גיא גלבויז הוא יועץ פיננסי מקצועי שעוסק בתחום הזה מזה שנים, מה שמאפשר לו לייעץ לרבים מאיתנו בתחום. אחת מהדוגמאות שתמיד חוזרות על עצמן כאשר אנשים מדברים על הצלחה ומנסים להבין איך מגיעים אליה היא הדוגמא של אנשים שהגיעו מחוסר כל והפכו למצליחנים מאוד. לא חסרים בעולם סיפורים על בני מיעוטים, על יהודים מאזורים נידחים ועל אפריקאים שהגיעו ממעמד כלכלי מאוד ירוד אך בסופו של דבר הצליחו להתעשר ועשו זאת בגדול. מגיא גלבויז אנחנו לומדים שהרבה פעמים דווקא הסיפורים האלה הם אלה שעוצרים בעדנו מלהצליח כי הם גורמים לנו לחשוב שאנחנו כבר לעולם לא נגיע לכזאת פסגה.

גיא גלבויז מבטיח שזה אפשרי

על פי גיא גלבויז אנחנו לומדים שלמעשה היכולת להצליח קיימת בכל אחד מאיתנו וכל מה שצריך זה רק לרצות. ברגע שאנחנו יודעים לומר שההצלחה הכלכלית חשובה לנו וכי אנחנו מוכנים לעשות בשבילה לא מעט אנחנו גם באמת יכולים להגיע גבוה יותר. לכן, מגיא גלבויז אנחנו לומדים שצריך:

  • להגדיר את המטרה
  • לחשוב מה אנחנו מוכנים לעשות כדי להגשים אותה
  • לא להתייאש
  • ללמוד את השטח שבו אנחנו משקיעים

כל אותם הסיפורים על אנשים שהתעשרו הרבה פעמים לא זוכרים עד כמה ההשקעה בדרך להצלחה הייתה גדולה. לכן, על פי גיא גלבויז, חשוב ביותר לזכור שכדי להצליח באמת צריך גם להשקיע ולהתמסר.

לקחת סיכון מחושב

לבסוף, מגיא גלבויז אנחנו גם לומדים שצריך לבחור היטב את הסיכונים שאנחנו לוקחים כי אין סיבה לקחת סיכון גדול מידי. זה נכון שככל שהסיכון שניקח יהיה גדול יותר כך גם האפשרות שלנו להצליח תגדל אך בסופו של דבר עדיף גם לא לסכן את כל מה שיש לנו. בכל אחד מאיתנו טמונה הדרך להצלחה ואנחנו רק צריכים לגלות אותה, להיות נאמנים לה ולא לוותר אפילו אם הדברים נראים קשים מנשוא. כל מי שהצליח, הקים חברות והצליח לעשות לא מעט כסף עשה זאת תוך עבודה קשה ולכן כדאי שנכין את עצמנו לעניין עוד היום.

About admin

Check Also

מה כדאי שתדעי כשאתם מחפשת את הגניקולוג הבא שלך?

כל אישה יודע: לפנות אל גניקולוג זה מסוג אותם הדברים שלא מאוד נעים לעשות. הרבה …

כתיבת תגובה