יש לך גבר? כך תבחרי בושם לגבר הקרייריסט והמאהב

גברים מודרניים אוהבים להיראות טוב, להקרין את הגבריות שלהם, וכיום כן – גם להריח טוב. אם את מאלו שאוהבות את הריח שלו, ולא רק את הריח של הבושם שלו, הרי שאתם מבינה כמה חשוב שהגבר שלך יריח טוב. בושם לגבר בוחרים במחשבה תחילה, כמתנה מושלמת עבור שניכם, ועבור מטרות שונות.

אם את מחפשת לקנות מתנה ברמה לבן הזוג שלך, לחבר קרוב שלך, ואפילו לבן משפחה שאת רוצה לפנק, תחשבי היטב – מי הולך להריח אותו, ובאיזו סיטואציה. יש בשמים מפתים, בשמים לבעלי שררה, בשמים מתוקים ואחרים חריפים, אז חשוב להתאים את הבושם היטב למטרה אותה הוא ישרת.

לבחור בושם לגבר

  • בושם לבן זוג צריך להיות מתאים לאף של שניכם – אם יש ביניכם התאמה בריח, כלומר בהפרשת הפרומונים הבסיסית, הרי שבושם לא אמור לעמוד ביניכם, אלא להיפך, רק לקבל הדגשה למצב הטבעי של המשיכה ביניכם, אז תמיד בדקי את התגובה של הבושם לעור שלו, לאף שלו, ולאף שלך.
  • בושם לעבודה – אם יש משהו חשוב בחיים של גבר, זו הקריירה שלו, וחובה שהבושם שלו ישרת אותו היטב. כשאת קונה לו בושם, את קונה לו סימן היכר, אז הבושם לגבר הקרייריסט צריך להתאים לעבודה שלו, ולסביבה בה הוא עובד.

בושם לגבר הרגיש

בדיוק כמו הלב שלו, גם העור של הגבר שלך רגיש. חשוב להתאים את הבושם לעור הגבר, ולא רק לריח. בדקי את הבשמים בהם הגבר שלך השתמש בעבר. אם הם עם אחוזי אלכוהול גבוהים, לדוגמא, ולא הייתה לו שום בעיה, הרי שהוא לא רגיש מאוד, ואפשר לרכוש עבורו כל בושם. לגבר הרגיש יותר אולי כדאי להתאים בושם עדין יותר, עם פחות אלכוהול בתוכו.

אם את יודעת שהוא פוגש את אותו האדם הרבה פעמים, למשל חולק משרד עם מישהו, אז שווה להיעזר בו בכדי לבחור את הבושם. בהפסקת הצהריים, למשל, לכי עם הגבר שלך לבחור לו בושם. התיזי עליו את הבושם שאהבת בכמות קצת גדולה מהמתבקש, ובקשי ממנו שיהיה ער לתגובה של שותפו לחלל העבודה. אם שותפו יהיה מרוצה מהריח, אזי הוא לא נפגע מריח אופנסיבי לאפו, והבושם לגבר שלך יעזור להרמוניה במשרד.

About admin

Check Also

גידול חיות מחמד בכלל וכלבים בפרט

חיות מחמד בבית לחיבור מחמם לב חיות מחמד, במיוחד כלבים, מציעות שפע של יתרונות לבני …