אתם הורים עייפים? התקשרו עוד היום אל אפרת קידר – יועצת שינה לתינוקות

להפוך להיות הורים זה הדבר הכי מרגש שיכול להיות, וזה נכון בין אם זה קורה בגיל עשרים ובין אם זה קורה בגיל ארבעים. יתרה מכך, אפילו אם כבר יש לכם ילד קטן בבית ונולד עכשיו הבן הצעיר שלכם, זה עדיין מרגש באותה מידה וזה גם דורש מאתנו כוחות מופלאים. יחד עם זאת, אחת מהבעיות שתמיד חוזרות על עצמן כאשר מגיע תינוק חדש לבית, זה נושא השינה. משני אנשים שישנים יחסית טוב בלילה הפכתם להיות אנשים עייפים? זועמים? ואתם לא מצליחים לתפקד? עצרו לרגע. ראשית, תוכלו להתנחם בעובדה שאתם לא היחידים וזה קורה כמעט לכולם. שנית, אם תפנו אל אפרת קידר – יועצת שינה לתינוקות תוכלו לקבל ממנה עזרה משמעותית שתשנה את חיי היומיום שלכם. לכן, אם אתם לא רוצים לחכות לגיל חמש שבו הילד כבר יהיה גדול יותר ויוכל לישון בעצמו לילה שלם, פנו עוד היום אל אפרת קידר שהיא יועצת שינה לתינוקות ובקשו ממנה עזרה.  

כיצד אפרת קידר – יועצת שינה לתינוקות יכולה לסייע? 

בין אם כבר הגעתם לקצה גבול היכולת שלכם ואתם לא מאמינים שאפרת קידר, שהיא יודעת שינה לתינוקות, תוכל לעזור לכם ובין אם אתם פשוט לא יודעים איך זה עובד, כדאי שתתקשרו אליה כבר עכשיו. העניין הוא שהרבה פעמים אנשים שנמצאים בתוך הסיטואציה עצמה מתקשים לראות את הדברים בפרופורציה נכונה. מדובר על מעגל של חוסר שינה, על שינה בלילה ועל הרבה מאוד עצבים בבית, כך שברור מדוע קשה מאוד לטפל בעניין הזה לבד. לעומת זאת, אפרת קידר – יועצת שינה לתינוקות יכולה לפני הכול להקשיב לכם. מתוך הניסיון שלה היא תדע לשאול אתכם את השאלות הנכונות והכול כדי לקבל תמונה ברורה יותר אודות מה שבאמת קורה אצלכם בבית. בהתאם לכך, ובהתאם לאישיות ולבקשות שלכם, היא תוכל להציע לכם פתרונות שונים, אז למה אתם מחכים? 

התקשרו עוד היום, כי חבל על כל יום שעובר 

אתם עדיין לא בטוחים שאפרת קידר, שהיא יועצת שינה לתינוקות, היא הכתובת הנכונה לכם? אתם לא יודעים האם שווה להשקיע בכך כסף? אתם קצת סקפטיים? כדאי שתתקשרו אליה עוד היום. ההבדל בין הורים שישנים בלילה ובין אם הורים שלא ישנים הוא הבדל משמעותי ביותר. לכן, אם אפשר לדבר עם אשת מקצוע מובילה כמו אפרת קידר – יועצת שינה לתינוקות ולהתחיל לישון טוב יותר בלילה כבר עכשיו, איפה כאן הדילמה בכלל? אתם לא תאמינו כמה מהר העניין יעזור ועד כמה זה ישנה את המצב. אחרי כמה לילות של שקט שבהם תוכלו לישון טוב, הדבר היחיד שלא יהיה לכם ברור זה למה לא עשיתם את זה כבר קודם. 

About admin

Check Also

כיצד מסדירים את מעמדו של בן זוג זר בישראל? 

אתם חיים עם בן זוג זר, כלומר עם אדם שאינו ישראלי? ברור לכם שאתם רוצים …