אליפטיקל לבית שלך – למי שמתאמן ברצינות

כל דבר בחיים האלו אפשר לעשות חצי או אפשר לעשות עד הסוף. האימון באליפטיקל הביתי לוקח את המתאמן צעד קדימה לעבר כושר גופני, ומביא עימו יתרונות רבים שמכשירים אחרים כמו הליכון ביתי חשמלי או מכשיר חתירה לעולם לא יוכלו להביא.

נכון, מכשירים אלו מציעים יתרונות אחרים, וכבודם במקומם מונח (לא לחים מכשיר הליכון הביתי נחשב כה פופולארי בעולם כולו), אך במבט מפוקס על פעילות האליפטי, ניתן לזהות תכונות שונות שמייחדות אותו ומציבות אותו בליגה אחרת מרוב מכשירי הספורט הביתיים, פשוטים ומורכבים כאחד.

יתרונות מכשיר האליפטיקל בבית שלכם:

זמינות של מכשיר כושר ביתי היא משהו יוצא מגדר הרגיל, אך בכך האליפטיקל לא שונה ממכשירי כושר ביתיים אחרים, ולא עולה עליהם. אז מה בכל זאת גורם לאלפי אנשים לבחור שנה אחרי שנה באליפטי על פני מכשירים אחרים?

  1. שריפה קלורית מהירה – ביחס להליכון הביתי, הרי שמכשיר האליפטיקל יוציא מכם הרבה יותר "מיץ" בכל אימון, והשריפה הקלורית לשעת אימון אליפטי ממוצע גבוה בהרבה משריפה קלורית ממוצעת באימון הליכה או ריצה על מסלול ביתי.
  2. עניין חושי – לא עוד הליכה פשוטה או ריצה "רגילה", התנועה האליפטית המחזורית והשונה מעלה את הריכוז, ויוצרת עניין לחושים שלנו, ובכך מעודדת את המתאמן להגיע לשיאים שלו, ולא לפרוש או לוותר מחמת השעמום של החזרתיות.

רגע, אז מה זה אליפטיקל בעצם?

המכשיר האליפטי מאפשר לכם להניע את הגוף כולו בתנועות הרמוניות ומעגליות בעודכם מפעילים את כל קבוצות השריר בצורה דינאמית, מחזקים את מערכת השריר-שלד, בד בבד עם עלייה משמעותית בדופק, בהתאם לתוכנית האימונים שלכם.

היתרון הנוסף והמשמעותי במכשירי האליפטיקל הוא כמובן האספקט הבריאותי. לא מדובר כאן באותו אלמנט מובן-מאליו של עבודה אירובית וכושר גופני וכמה זה טוב ובריא, אלא בפרספקטיבה נוספת, שהיא בריאות החוליות שלכם, ושמירה על הגב שלכם בריא וחזק.

מכשירי ריצה והליכונים ביתיים, טובים ככל שיהיו, עדיין מאפשרים לכם לרוץ, כלומר לנתק את שתי הרגליים מהאוויר בין צעד לצעד. כשיש המראה, תהיה נחיתה ועימה לעיתים קרובות מכה לברכיים ולגב. מכשיר אליפטיקל מבטל את המכה הזו, ומאפשר לכם לשמור על כושר ללא סכנה לגב.

About admin

Check Also

כך תקלו על כאבי הצוואר הכרוניים

כך תקלו על כאבי הצוואר הכרוניים

כאבי צוואר כרוניים הם תופעה שכיחה מאוד, היכולה להשפיע על איכות החיים של אנשים רבים. …