איך לארגן את ארון הבגדים של הילדים שלך לסתיו

עם הסתיו ממש מעבר לפינה, עכשיו זה הזמן המושלם לעבור בארון הבגדים של הילדים שלך ולנקות את הבגדים שהם גדלו או שכבר לא לובשים. זה לא רק יקל על ההתלבשות בבוקר גם לך וגם לילדך, אלא גם ייתן לך הזדמנות לתרום פריטים לנזקקים. הנה איך להתחיל:

1. מיין הכל קודם

לפני שאתם מתחילים לשלוף בגדים מהארון של ילדכם, חשוב לעבור קודם על הכל. זה אומר להסתכל על כל פריט לבוש, להעריך את מצבו ולקבוע אם ניתן ללבוש אותו שוב או לא. אם פריט מוכתם, קרוע או פגום בצורה אחרת ללא תיקון, זה הזמן לשחרר אותו. בנוסף, אם ילדכם צמח מעל פריט או פשוט לא לובש אותו יותר, הגיע הזמן שגם זה יעבור. לאחר שסידרתם הכל, צריכות להיות לכם שלוש ערימות: אחת לבגדים לשמירה, אחת לבגדים. לתרום, ואחד לבגדים לזרוק.

2. נקה את הארון

כששלושת הערימות שלך ממוינות, הגיע הזמן לנקות את הארון! התחל בהוצאת הכל מהארון (כולל כל פחי אחסון או מיכלים), ואז שאבו או טאטא את הרצפה. לאחר מכן, נגב את כל המשטחים, כולל דלתות ויחידות מדפים. לאחר שהארון נקי וללא אבק, אתה יכול להתחיל להחזיר דברים פנימה. התחל עם הפריטים שאתה שומר, ואז הוסף לפחי אחסון עבור חפצים שאתה תורם או זורק. אל תשכח להשאיר מקום ריק בארון כדי שילדך יוכל לגשת בקלות לכל הבגדים שלו.

3. ארגן לפי קטגוריות

עכשיו כשהכל חזר לארון, הגיע הזמן להתארגן לפי קטגוריות. מתחילים עם חלקים עליונים בצד אחד ותחתונים בצד השני (אפשר גם לפי עונה). בתוך כל קטגוריה, ארגן עוד לפי סוג הלבוש (למשל, חולצות עם שרוולים קצרים יחד, חולצות עם שרוולים ארוכים ביחד וכו'). אתה יכול גם להוסיף לפח לפיג'מה או בגדים לאירועים מיוחדים במידת הצורך. לבסוף, ודא שהכל נגיש בקלות על ידי הנחת פריטים קצרים יותר לכיוון הקדמי ופריטים גבוהים יותר לכיוון האחורי.

4. שים את הכל כראוי

לאחר שסיימתם לארגן את ארון הבגדים של ילדכם, חשוב להניח הכל כמו שצריך כדי שלא יתבלגן שוב מהר. הקפידו לתלות את כל החולצות, השמלות, הז'קטים וכו' ולהחזירם למקומם. קיפול פריטים כמו טרנינגים ומכנסי טרנינג זה בסדר גם כן, רק הקפידו להקדיש זמן לקפל אותם בצורה מסודרת כדי שהם לא ישתלטו בסופו של דבר על כל המגירה! לבסוף, הקפד לאחסן את כל פחי האחסון או המיכלים כשתסיים להשתמש בהם כדי שלא יהפכו לסכנת מעידה.

5. תהנה מהתוצאות

לאחר שתסיים את הטיהור והארגון שלך, שבי ותהנה מהתוצאות! כעת אמור להיות לך ארון בגדים מאורגן הרבה יותר שקל יותר לגשת ולהשתמש בו. בנוסף, אם תרמתם כל אחד מהבגדים הישנים של ילדכם, עשית משהו טוב עבור הנזקקים. עכשיו זה משהו להתגאות בו!

מחפשים ארון? לחצו על הקישור: https://www.rahit-li.co.il/product-category/ארונות-ילדים/ 

שאלות נפוצות

ש: באיזו תדירות עלי לטהר את ארון הבגדים של ילדי?

ת: מומלץ לעבור על הבגדים של ילדכם לפחות פעם אחת בכל עונה. זה יעזור להבטיח שהכל עדיין במצב טוב ובגודל המתאים לילדכם. בנוסף, זה ייתן לך הזדמנות לתרום כל פריט שילדך גדל או כבר לא לובש.

ש: היכן עלי לתרום את הבגדים הישנים של ילדי?

ת: ישנם מקומות רבים ושונים בהם תוכלו לתרום את הבגדים הישנים של ילדכם. רצון טוב, צבא הישע ומקלטים מקומיים הם כולם אפשרויות נהדרות, מכיוון שהם בדרך כלל מקבלים את כל סוגי הבגדים בכל מצב. אתה יכול גם לחפש באינטרנט ארגוני צדקה מקומיים וארגונים ללא מטרות רווח שמקבלים תרומות.

סיכום

על ידי ביצוע השלבים האלה, אתה יכול בקלות לנקות ולארגן את ארון הבגדים של הילדים שלך לסתיו. כשהכל מאורגן בקפידה, להתלבש בבוקר יהיה משב רוח – גם לך וגם לילדך! אז התחילו עוד היום ותיהנו מהיתרונות של ארון מאורגן היטב. בהצלחה!

About admin

Check Also

מה כדאי שתדעי כשאתם מחפשת את הגניקולוג הבא שלך?

כל אישה יודע: לפנות אל גניקולוג זה מסוג אותם הדברים שלא מאוד נעים לעשות. הרבה …