איזי סקרין מציגה מוצרים ממותגים לעסקים

כל עסק חייב שיהיה לו מיתוג מנצח שיביא אותו לקדמה ויגרום ללקוחות שלו לראות אותו באופן בולט. איך עסק יכול להבליט את המיתוג שלו מעבר לכרטיס הביקור שלו? בעזרת המוצרים של איזי – סקרין כל עסק יוכל להבליט בדרך ייחודית את הלוגו והמיתוג שלו כעסק. אספנו מספר מוצרי חובה באיזי סקרין שכל עסק חייב להכיר. 

שילוט לעסקים

עסקים רבים זקוקים לשילוט גדול מעל החנות או המשרדים וגם במקומות שמאפשרים להניח שילוט לעסקים. על השילוט נהוג להציג פרסום מסוים על ידי סלוגן או לוגו וניתן גם ליצור שילוט שמזמין לחנות לקבלת מבצע מסוים או הצגת מוצרים מסוימים שכרגע נמכרים. 

שלטי לד לעסקים

שלטי לד לעסקים הם שלטים מוארים בגדלים שונים שמבליטים את העסק. התאורה היא פקטור רציני בהבלטת השלט ולכן מדובר על שלטים מאוד מוצלחים. הדפסת שלטים לעסקים באיזי סקרין מאפשרים לעסק להבליט את כל מה שחשוב ובין היתר את הלוגו שכולם יזכרו כאשר הוא גדול ומואר. 

להביא את המיתוג אתכם לתערוכה או יריד

אם אתם מתכוונים להגיע ליריד או תערוכה עם הפריטים של העסק שלכם, זה הזמן להשקיע במיתוג צבעוני ייחודי שייצר לכם בידול בתערוכה ויגרום לקהלי היעד להגיע דווקא אליכם. באיזי סקרין תמצאו מתקני תצוגה מיוחדים, צבעוניים ומוארים שיהיו מאוד בולטים ביחס למיתוג שהוא אינו זוהר ומואר. באיזי סקרין תמצאו ארגזי תאורה ממותגים, קירות תצוגה לתערוכות ועוד מבחר ענק של מוצרי מיתוג מעולים. 

האם כדאי לרכוש לתצוגה אחת מספר פריטי מיתוג?

אין הגבלה בכמות הפריטים שניתן לרכוש עבור התצוגה. גם אם תחליטו להשתמש רק בחלק, עדיין חשוב לזכור כי המוצרים של איזי סקרין איכותיים ונשארים אתכם גם לאחר התצוגה. תוכלו להשתמש בהם עבור ירידים או תצוגות אחרות גם בהמשך. מדובר בהשקעה לטווח ארוך ולכן אין בעיה לרכוש בפעם אחת מספר מוצרי תצוגה ממותגים. 

כמה עולים מתקני תצוגה?

העלות של מתקני תצוגה נעה בין 600 שקלים ל-4000 שקלים. המחיר משתנה מפריט לפריט. פריטים גדולים עם מיתוג גדול יותר, יעלו יותר ופריטים קטנים יעלו פחות. המטרה היא לבחור את הפריטים שיהיו טובים לצרכים שלכם בעסק. אם אתם הולכים לירידים ותערוכות באופן שוטף, השקיעו במספר פריטי תצוגה שילוו אתכם למשך זמן רב. בכל פעם תוכלו להשתמש במתקן תצוגה אחר שמתאים למקום. כמו כן, יש תערוכות שמגבילות את גודל המיתוג ולכן חשוב להתאים את הפריטים עבור התצוגה. 

About avihai

Check Also

משטחי שקילה

אם אתם עוסקים בתחום של ייבוא, ייצוא או ייצור בתעשייה, כנראה שהנושא של משטחי שקילה …

כתיבת תגובה