אטרקציות באמסטרדם

בילוי בהולנד כולל כמעט תמיד ביקור באמסטרדם, ובעוד שיש אנשים, בעיקר משפחות, שמוצאים את עצמם מטיילים גם בעוד ערים בהולנד, הרי שאין ספק שמבחינת אטרקציות, אמסטרדם היא מרכז העניינים והמקום האטרקטיבי מכולם.

אם עוד לא ביקרתם בעיר, מצפה לכם חגיגה אמיתית הכוללת תרבות עשירה, רחובות עתיקים, אוכל מכל העולם, מוזיאונים, מוסיקה, מופעי רחוב ועוד. אינספור לאטרקציות באמסטרדם, ומדי שנה נוספים עוד ועוד אטרקציות למרחב שנראה שהולך וגדל.

אטרקציות באמסטרדם – יורדים לרחוב

רחובות אמסטרדם העתיקה מלאים מוקדי משיכה תיירותיים שמפתיעים לעיתים גם את הדיירים, ולא רק את התיירים. הרחובות עצמים הם מרחבים יפהפיים של שלווה ויופי, ואפילו בעונה התיירותית העמוסה לעייפה בתיירים וטיילים מכל רחבי העולם, גם אז ניתן למצוא שלווה על ספסל לצד תעלה תחת עץ בפריחתו, בעודכם צופים בתנועה השקטה של סירות התיירים שמצלמים אתכם, והנה הצטרפתם גם אתם לאלבום זיכרונות הטיול של יפני או קוריאני המצלם במרץ.

מעבר ליופי היומיומי המקסים של רחובות העיר האירופאית הקלאסית והעתיקה, ישנם מופעי הרחוב ההולנדיים, מופעים המתקיימים לכל אורך עונת התיירות, ונעים בין להטוטנים שונים ומשונים, בולעי חרבות, מקפיצי כדורים, רקדני רחוב, ועד מוסיקאים בעלי שם מכל העולם, והעיר יכולה להיות מרכז קונצרטים אחד גדול, מופעים שהם אטרקציות באמסטרדם הבינלאומית.

מוזיאונים וחוויות ייחודיות

בין האטרקציות באמסטרדם תמצאו לא מעט מוזיאונים, חלקם קלאסיים ואחרים משונים עד מוזרים, וכולם מושקעים ומעניינים. מוזיאון החתולים לדוגמא הינו אטרקציה אמסטרדמית ידועה בעלת שם עולמי, מבנה עתיק שנרכש על-ידי מיליונר ואשר משמש בית לחתולים רבים. כל הריהוט מוקדש לחתולים, ומעבר לחתולים החיים בבית, ישנן יצירות אומנות רבות הכוללות תמונות ופסלים – הכול על חתולים.

בית אנה פרנק הוא אטרקציה שונה לגמרי באמסטרדם, מוזיאון, בית, מקום עם היסטוריה שמחבר את התייר הישראלי עם המורשת שלנו, המורשת היהודית, ומזכיר לנו דברים שלמרות שלא נעים לחשוב עליהם, חובה עלינו לזכור, בעיקר במהלך טיול.

עוד אטרקציה מרהיבה היא שווקי הפרחים ושווקי היד-שנייה הפזורים בכיכרות העיר, וחובה לבקר בהם, עם או בלי לרכוש פריט זה או אחר מאינספור הפריטים.

About admin

Check Also

מה כדאי שתדעי כשאתם מחפשת את הגניקולוג הבא שלך?

כל אישה יודע: לפנות אל גניקולוג זה מסוג אותם הדברים שלא מאוד נעים לעשות. הרבה …