האם תוכלו לקבל אזרחות פורטוגלית?

רבים מאיתנו שומעים על חברים ומכרים שהוציאו אזרחות פולנית, גרמנית או לכל מיני מדינות אחרות באירופה. בהחלט אפשר להבין זאת, כי אחרי הכול לא מעט אזרחים בישראל הם צאצאים של מגורשי ספרד או ניצולי זוועות אירופה. אם גם אתם תוהים האם מגיעה לכם אזרחות פורטוגלית כדאי שתדעו שזה בהחלט משהו ששווה להתעמק בו, כי אם זו זכות אז למה שתוותרו עליה? החוק מדבר על כך שכל אדם שיוכיח שהוא אכן שייך לצאצאי גירוש ספרד יוכל לקבל אזרחות ובהמשך דרכון, אז למה לא לבדוק זאת? אזרחות ממדינת פורטוגל זה לא משהו שכדאי לכם לוותר עליו ובהחלט כדאי לראות איך אתם משיגים את המסמך הזה.

מה צריך לעשות כדי לקבל אזרחות פורטוגלית?

מעבר לכך שצריך להוכיח את הזיקה שלכם למדינה ואת היותכם צאצאי גירוש ספרד, אתם גם צריכים להכיר את החוק ולדעת איזה מסמכים עליכם להציג. כמובן שמאז שהחוק הזה קיים עוד ועוד אנשים מנסים להשיג אזרחות פורטוגלית ולכן טבעי שהשגרירות גם בודקת בפרוטרוט כל בקשה שמונחת לפניה. זו הסיבה לכך שבין אם אתם רוצים לקבל אזרחות מטעם פורטוגל ובין אם אתם רוצים לקבל כל אזרחות זרה אחרת, לא באמת כדאי יהיה לנסות לטפל בדברים לבד. יש היום אנשי מקצוע מומחים שישמחו לעזור לכם ואתם תראו שבעזרתם כל התהליך הזה יהיה הרבה יותר מהיר, פשוט וידידותי.

אל מי צריך לפנות?

לקבלת אזרחות פורטוגלית אתם אומנם יכולים להתקשר ישירות לשגרירות אך עדיף תחילה לפנות אל המומחים בתחום. אזרחות ממדינת פורטוגל זה לא משהו שתקבלו בתוך יום כי למעשה מדובר על תהליך שלם. כדי להחליט ממי אתם מבקשים סיוע בתחום כדאי לוודא שאתם פונים אל:

  • מי שיש לו הכי הרבה ניסיון
  • מי שתוכלו לקרוא אודותיו הכי הרבה המלצות
  • מי שלא יגבה מכם מחירים מופקעים

כל שעליכם לעשות זה חיפוש קצר אונליין וכך תוכלו לבחור בדקות ספורות את המשרד המוביל שיסייע לכם לקבל את האזרחות שכל כך רציתם.

About admin

Check Also

אולפלקס – כשהטכנולוגיה עובדת עבור השיער שלך

התחדשות והתקדמות, שיפור מתמיד והתאמה לרוח הזמן, תעשיית הטיפוח והאסתטיקה לא נחה על שמריה, ודואגת …