שיטת אול און פור להשתלת שיניים

איך הגיע טיפול אחד לראש הרשימה של טיפולי השיניים המבוקשים ביותר בעולם, ובזמן כל כך קצר? ובכן, כאשר טיפול כמו אול און פור פורץ דרך חדשה בעולם הרפואה ומאפשר לנו ליהנות מכל מה שאנחנו מחפשים בטיפול – יעילות, נגישות גבוהה, ותוצאות מהירות, אין ברירה, הוא יהפוך פופולארי ומבוקש כמעט באופן מיידי.

הטיפול הייחודי לא דורש הכנות מורכבות, תהליכים רבים, עבודה שן אחר שן, ובעצם מבטל הרבה מ"כאב הראש" של טיפולי השתלת השיניים המסורתיים יותר. ההליך הייחודי מאפשר לכם, במידה ואתם אכן יכולים לקבל אותו, טיפול שמתחיל ומסתיים באותו היום בדיוק.

תהליך אול און פור

כפי שבוודאי שמתם לב, בפיסקה האחרונה כתבנו "במידה ואתם אכן יכולים לקבל אותו". הסיבה היא שהשתלת שיניים בשיטת אול און פור לא זמינה לכולם, אלא רק לחלק. אומנם מדובר בחלק הארי, אך בכל זאת בכדי לדעת האם אתם יכולים ליהנות מהטיפול פורץ הדרך הזה תצטרכו לפגוש רופא שיניים לאבחון והתאמה.

במידה ואתם:

  • סוכרתיים לא מאוזנים
  • חולים במחלת לב
  • סובלים מברוקסיזם (חריקת שיניים)
  • מעשנים ולא יכולים להפסיק לתקופה ממושכת
  • סובלים מחוסר בעצם בחניכיים
  • סובלים ממחלת האוסטאופורוזיס

מסיבות אלו, וסיבות נוספות, על אלו המבקשים לעבור השתלת שיניים בשיטת האול און פור יידרשו לעבור אבחון מקיף הכולל בדיקות הדמיה, בדיקה אישית של הרופא, ורק אז לקבל את הבשורה החשובה. לעיתים, כמו במקרים של מחסור בעצם בחניכיים, יהיה צורך בטיפולים מקדימים בכדי לאפשר השתלה של שן חדשה.

השתלת שיניים מוצלחת

ממש כמו הרבה טיפולים אחרים, בטח כאשר מדובר בטיפולים כירורגיים, הרי שהצלחת הטיפול קשורה באופן ישיר ומיידי להתנהלות שלכם, המטופלים, לאחר הטיפול. התהליך הכירורגי של שיטת אול און פור מגיע עם רשימת מטלות, ובעיקר רשימת הדברים מהם יש להימנע, בכדי לאפשר את הטיפול עצמו ואת ההתאוששות וההצלחה שלו.

חלק מההנחיות הנפוצות כולל המנעות מוחלטת מלעיסה של דברים קשים, מסטיקים וכיו"ב, שכן הלעיסה של דברים קשים יוצרת מאמץ רב ולחץ על השתלים החדשים שלכם. בנוסף יש להתמקד באוכל פושר או בטמפרטורת החדר, שכן שינויים קיצוניים בטמפרטורה גם הם משפיעים על ההתאוששות, בכל השתלים, וגם באול און פור.

About admin

Check Also

מה כדאי שתדעי כשאתם מחפשת את הגניקולוג הבא שלך?

כל אישה יודע: לפנות אל גניקולוג זה מסוג אותם הדברים שלא מאוד נעים לעשות. הרבה …