אולפלקס – כשהטכנולוגיה עובדת עבור השיער שלך

התחדשות והתקדמות, שיפור מתמיד והתאמה לרוח הזמן, תעשיית הטיפוח והאסתטיקה לא נחה על שמריה, ודואגת להציג בפני קהל הלקוחות הנרחב פתרונות טובים יותר, מודרניים יותר ואפקטיביים יותר פעם אחר פעם. אולפלקס הוא דוגמא מצוינת לפיתוח חדשני מסוג זה, מוצר שמאפשר לנו לעבוד עם השיער בצורה אפקטיבית וללא פגיעה מיותרת בבריאות השערות.

זה ידוע כי בתעשייה המודרנית ישנה נטייה לא בריאה להקריב את איכות המוצרים לטובת רווחים. מעת לעת ישנה חברה שמתעלמת משורת הרווח, או לפחות לא שמה אותה בראש מעינייה, כאשר לנגד עיניה נאמנות לאיכות המוצרים ולבריאות הלקוחות שלה. אנו מברכים על חברות שכאלו, שמביאות לנו מוצרים מתקדמים יותר, בריאים יותר, ונכונים יותר.

מעט על המוצר הייחודי שלפנינו:

  • עמידות לצבע בשיער – צביעת השיער היא חלק עצום מתעשיית השיער העולמית. בין אם בצביעה מקצועית אצל מעצבי השיער השונים, ובין אם בצביעה הביתית שכיום מאפשרת גישה לחומרים ברמה גבוהה עד מאוד. ועדיין, הצבע המושלם לא קיים, שכן כל חומר בעולם נועד להתכלות. צבעים לשיער נוטים לאבד מהחיוניות שלהם מהר למדי, בטח לאחר חפיפה יומיומית וחשיפה לשמש, לכלור שבמים, למלח שבמי הים, ואפילו לאוויר היבש שמייצרים המזגנים הפופולריים. האולפלקס מאפשר לצבע השיער שלכם לשמור על חיוניותו ולא לדהות ולרדת במהירות כפי שהיה קורה בדרך כלל, מה שחוסך מכם את הצורך לצבוע שוב ושוב בתדירות גבוהה (הוא מוריד את התדירות, לא מונע את הצביעה מחדש כמובן), חוסך את הזמן, את הכסף ואת ההתעסקות עצמה, בין אם בבית ובין אם במספרה.
  • שמירה על בריאות השיערה – החומר המתקדם מאפשר לכם לבצע מניפולציות שונות לשיער תוך שהוא מפחית ומסלק הרבה מהנזקים שמתרחשים מתהליכים כימיים אלו. נכון, כבר ציינו את ההשפעה על יישום צבע לשיער, אך גם בשימוש בחומרים מבהירי שיער יש לאולפלקס מה להגיד, כמו גם בטיפולים כימיים אחרים לשיער.
  • חיזוק מבנה השערה – בין אם בטיפול הסדיר של שמירה על השיער שלכם, ובין אם מיד לאחר שטיפת צבע לשיער או תהליך הבהרה, ניתן להשתמש באולפלקס (2) ממש כפי שהייתם משתמשים במרכך שיער, וזאת בכדי לשקם ולשמור על השערה מפגיעה נוספת.

טיפול יומיומי ושיקום שיער מפוצל

השיער שלנו עובר לא מעט, וגם אם אנחנו לא צובעים אותו או מחמצנים אותו על בסיס קבוע, עצם המפגש עם האקלים המשתנה ועם המים הקשים בישראל, וכמובן גורמים כמו תזונה וסטרס, יוצרים לא מעט נזקים מצטברים שעלולים לפגוע בשערות שלנו גם ברמה האסתטית וגם ברמת הבריאות. עם אולפלקס תוכלו לטפל בשיער שלכם בדיוק למצבים הללו.

האולפלקס No.4 למשל הוא שמפו חזק מאוד במדדי הלחות שלו, והוא מטפל בצורה יעילה בשיער ש"עבר עליו משהו", שיער פגום שנוטה להישבר וסובל מקצוות מפוצלים למשל.

About admin

Check Also

מה כדאי שתדעי כשאתם מחפשת את הגניקולוג הבא שלך?

כל אישה יודע: לפנות אל גניקולוג זה מסוג אותם הדברים שלא מאוד נעים לעשות. הרבה …