רכב

בוסטר לילדים
17/01/2017 0 comments 116צפיות

עומדים להפוך להורים בקרוב? או שאולי אתם כבר הורים שמסיעים את ילדכם הקטן? כך או כך, תצטרכו לקנות בוסטר לילדים. בשוק מוצעים מגוון רחב של בוסטרים לילדים ולתינוקות בעלי עיצובים שונים ואופציות שונות. אז איך בוחרים את הבוסטר המתאים ביותר לילדכם?

האופציות הרבות שמוצעות להורים

בוודאי שמתם לב שמוצעות לפניכם חנויות רבות המציעות מגוון רחב של מבצעים לכל האביזרים שתזדקקו להם. ממוצצים, סלקלים, ועד לבוסטרים לילדים. כמו בכל מוצר אחר, החברות מתחרות זו בזו עליכם, ההורים הטריים. הורים טריים עלולים להיכנס להיסטריה בעקבות חוסר ידע ורצון לספק הגנה מרבית לילדם, ולבחור את הסוג היקר ביותר המוצע בשוק כדי להיות בטוחים שאתם מספקים את ההגנה הדרושה לילדכם. אך חשוב לערוך סקר שוק בטרם אתם מוציאים הוצאה כספית גדולה ומיותרת. חשוב לזכור שהמחיר לעיתים לא מעיד על איכות ובטיחות המוצר. אז, בכל זאת, איך בכל זאת בוחרים בוסטר לילדים?

הבוסטר הנכון לילדכם

כשאתם מגיעים לחנות על מנת לקנות את הבוסטר, חשוב שתקפידו על מספר דברים:

 1. גיל ילדכם. מוצעים בוסטרים לילדים בגדלים שונים על מנת להתאים לכל גיל. במידה ואתם מצפים וילדכם עומדם להיוולד, קיימים בוסטרים לתינוקות שמספקים הגנה מרבית לתינוק תוך כדי שמירה על נוחות. תינוק שנוח לו הוא תינוק רגוע ולכן חשוב לבחור בבוסטר שתוכלו להניח בו את התינוק ולנסוע איתו בשלווה. בוסטרים לילדים גדולים יותר שיכולים לשבת עליו חשובים על מנת שתוכלו לחגור אותו בבטחה בתוך הבוסטר ולחגור את הבוסטר לחגורת האוטו.
 2. נוחות. חשוב שהבוסטר יהיה נוח גם לילדכם הגדולים יותר. בוסטרים לילדים מגיעים בצבעים שונים ובצורות שונות, אבל הכי חשוב שהבוסטר יהיה נוח ונעים לילד. לעיתים תמצאו את עצמכם בנסיעות ארוכות ותרצו שהילד ישב בשלווה וברוגע, והדרך לכך היא מושב נוח.
 3. בטיחות. תרצו לבחור בבוסטר שיספק הגנה לילדים שלכם. לכן, יש להתייעץ במקומות שונים ועם הורים אחרים שאתם מכירים. אל תבחרו בבוסטר רק בגלל שהוא יקר, בחרו בבוסטר בגלל שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהוא יגן על ילדכם בזמן נסיעה.
10net
01/09/2016 0 comments 283צפיות

אנחנו אוהבים לנסוע במכוניות שלנו, ויודעים שללא דלק לא נוכל להגיע לשום מקום, ובכל זאת במקרים רבים אנחנו מנסים לדחות את הכניסה לתחנת הדלק עד לרגע האחרון (ולפעמים אפילו אחרי הרגע האחרון…). הסיבות לכך מובנות: העולם המודרני גורם לנו להרגיש רוב הזמן שאנחנו באיחור, ובהתאם אנחנו ממהרים ולא רוצים "לבזבז" כמה דקות לתדלוק. גם ההוצאה הכספית גורמת לנו במקרים רבים לדחות את התדלוק עוד ועוד, למרות שאנחנו כמובן מבינים שאין בכך חיסכון ושבסופו של דבר אנחנו מפיקים תועלת עצומה מהמכונית שלנו.

אבל למרות זאת, כדאי מאוד לתדלק את הרכב בזמן, וזאת מכמה סיבות שאותן מפרט מנכ"ל חברת הדלק "סונול" ניר גלילי.

למה המתנה לרגע האחרון עולה לנו ביוקר?

כשאנחנו דוחים את הכניסה אל תחנת הדלק לרגע האחרון, הרבה אחרי שמד הדלק הגיע אל האזור האדום בסקאלה ולפעמים כשהוא כבר כמעט ויוצא מלוח השעונים, אנחנו גורמים נזק למכונית.

הסיבה לכך לפי ניר גלילי היא שבתחתיתו של מיכל הדלק ישנם משקעים שונים, ואם הם יגיעו למנוע (וכשהמנוע גומר להשתמש בדלק עצמו אין לו ברירה אלא לשאוב את אותם משקעים ולהשתמש בהם) עלול להיגרם נזק של ממש לחלקים שונים במערכת הרגישה מטבעה – כך שבסופו של דבר לא רק שלא נחסוך כסף אלא אף נידרש להוצאה של ממש על תיקון המנוע (שלא לדבר על אובדן הזמן היקר ומפח הנפש הכרוכים בהגעה למוסך).

עוד מדגיש ניר גלילי שככל שמיכל הדלק ריק יותר, כך המשאבה ששואבת את הדלק מהמיכל אל המנוע מתאמצת יותר ונשחקת מהר יותר, וגם לכך יש כמובן מחיר – ואם לא די בכל אלה, הרי שכל מי שנתקע אי פעם כשהדלק במכוניתו אזל לגמרי יודע בדיוק עד כמה מדובר בחוויה מפוקפקת…

מתי ממליץ ניר גלילי לתדלק את המכונית?

מומלץ לתדלק את הרכב כשמד הדלק מצביע על בערך רבע טנק. בכל מקרה, אם מד הדלק כבר הגיע לאזור האדום בהחלט לא כדאי להמתין עוד, אלא מומלץ להיכנס לתחנת דלק ולהמשיך לנסוע בראש שקט.

האם תדלוק בשעות הבוקר המוקדמות משתלם יותר?

ישנם הטוענים כי תדלוק בשעות הבוקר המוקדמות (או שעות הלילה המאוחרות) משתלם יותר מתדלוק במהלך היום. הסיבה לכך עפ"י אותה טענה היא שכשהטמפרטורה נמוכה יותר, הדלק מכווץ יותר כך שנכנסת כמות גדולה יותר של טיפות דלק ביחס לנפח, ומאחר שאנחנו משלמים על הדלק עפ"י הנפח שמילאנו, אנחנו מרוויחים כמות גדולה יותר של דלק באותו מחיר.

ניר גלילי מדגיש כי ישנם גם חוקרים שסבורים כי הטענה הנ"ל אינה נכונה, אם כי מצד שני בשעות הבוקר המוקדמות ובשעות הלילה המאוחרות סביר להניח שתחנות הדלק יותר ריקות כך שבכל מקרה תחסכו לעצמכם את התור…

hyundai
19/05/2016 0 comments 406צפיות

טיפול במוסכים מורשים ליונדאי על ידי החברה הוא טיפול אחראי במאה אחוזים. אתם יודעים שכל המכונאים במוסך עברו את ההכשרה הנדרשת על ידי חברת יונדאי לכלי הרכב שלה. כל הדגמים, כל המערכות המתוחכמות, כל השנים וכל מה שהתחדש בשנים האחרונות בכלי הרכב ידוע למכונאים משום שעבר את ההכשרה הנדרשת לכך. זה קריטי מיוחד כאשר משתמשים בשירותי מוסך יונדאי נתניה. מוסך מורשה זה הוא מוסך שבו השירות המעולה של מכונאים מסורים ניתן לכל בעלי יונדאי מכל רחבי הארץ. המוסך עצמו משמש בחומרי העבודה הטובים ביותר ומצויד בכל כלי העבודה והמתקנים המתקדמים והבטוחים ביותר, הן לכלי הרכב והן לעובדים וללקוחות. החשיבה על שירות מצוין ואיכות בלתי מתפשרת במוסכים היא נר לרגלי מוסך יונדאי שבנתניה.

מוסך לכל הטיפולים

מוסך יונדאי נתניה אחראי לכל סוגי הטיפולים שהרכב שלכם זקוק להם. אפשר לבוא ולהעביר בו טסטים שונים, אפשר לשפץ רכב ישן ואפשר לתקן תיקוני צבע ופחות ולשדרג את מראה רכב היונדאי. במוסך יונדאי מטפלים גם במערכות החשמל המורכבות של הרכב, כולל המחשבים המתקדמים שאחראים כיום גם למערכות הנעה וגם למערכות הבטיחות המתוחכמות שיש היום בכלי הרכב. אפשר לטפל ברכב שלכם גם במערכת מיזוג האוויר ולתקן אותה, או להתקין מכשירים שונים כמו מערכות שמע ודיבורית מתקדמות. המוסך מטפל בכל הטיפולים השונים, כמו מנוע ומנגנונים מכניים, ומשתמש רק בחומרים מעולים מיצרנים מוכרים ואיכותיים. חלקי החילוף שמשתמשים בהם במוסך הם מקוריים ומתוצרת יונדאי, ואם תרצו חלפים זולים יותר גם הם יהיו במחירים הוגנים משום שהם מתוצרת איכותית ובלתי מתפשרת.

מוסך יונדאי לכל הארץ

מכל רחבי הארץ באים לתקן במוסך זה. מוסך יונדאי נתניה מבטיח עמידה בזמנים וטיפול מהיר ויסודי, עבודה שיש עליה בקרת איכות מסודרת, מכונאים ברמה מעולה שעוברים הכשרות והסמכות מקצועיות כל הזמן, והם מעודכנים ומצוידים בכל הידע שנחוץ כדי לטפל ברכב יונדאי שלכם. יש המון סיבות להגיע לנתניה למוסך יונדאי. יש סיבות טובות למה הרכב שלכם חייב לעבור את הטיפול הבא שלו במוסך מורשה כמו זה שבנתניה. הרכב יהיה מטופל לשביעות רצונכם ואתם תזכו לשירות קשוב ואכפתי עד שהרכב שלכם יגמור לקבל את הטיפול שמגיע לו במוסך. מוסכים מורשים הם המוסכים שבהם אתם יכולים להיות בטוחים בוודאות שהידע של עובדיהם הוא ידע שהחברה הסמיכה אותם לטפל בכלי רכב בעזרתו.

 

טיוטה קורולה למכירה
24/02/2016 0 comments 548צפיות

אם אתם מחפשים טויוטה קורולה למכירה, אולי כדאי שתקראו את המאמר הבא. מה מציע לכם הדגם החדיש הזה? איך המשפחה שלכם תצליח להשיג בדיוק את מה שהיא צריכה בזכות יתרונות המשפחתיות של הרכב הנ"ל?הידעתם? דגם זה מצויד במנוע בעל נפח שאיננו מבייש אף אדם. טכנולוגיה מתקדמת, עוצמה וכוחות סוס מעל 132 וזו רק ההתחלה. מכונת הטויוטה קורולה מעניקה תיבת הילוכים אוטומטית בעלת 7 הילוכים, ביצועים מעולים וכמובן חסכונית ביותר להמשך הדרך. כאמור, מה שאתם צריכים זה רכב שישרת אתכם נאמנה לשנים הבאות.

יתרונות של טויוטה קורולה למכירה

יתרונותיו של טויוטה קורולה למכירה, באים לידי ביטוי בנתוני חיסכון וזה מה שרציתם בסופו של דבר. אם אתם לפני רכישת רכב חדש, כדי שהוא ישתלם לכם לטווח הארוך. לרוב, משפחות גדולות, תחפשנה את הרכב הזה בגלל היותו גדול, חסכוני ומרווח. מכונית קטנה? כשיש לכם משפחה גדולה, אולי כדאי לכם לבדוק רכב חדיש למכירה. אפשר להמשיך ולדבר כאן גם על נוחות של מקומות הישיבה, בדומה למטוס מרווח במחלקת עסקים, כך גם מפגינה טויוטה קורולה את כל הנתונים לנוחות המרובה.מערכות שמע מהטובות בעולם, מצלמה אחורית עם מסך מגע צבעוני ובעיקר עולם שכולו חדש. אם אמרו לכם פעם שזה הדגם הנמכר בעולם, כנראה שיש לזה סיבה.

טויוטה קורולה– לבחור נכון

יש כמה וכמה סיבות מדוע יהיה עליכם לבחור טויוטה קורולה למכירה פוטנציאלית, מה גורם לאחרים לקנות רכב פרקטי כל כך?

 • בטיחות, זה הכלל הראשון שחשוב לדבר עליו, כריות אוויר של הרכב הן להגנה מרבית הן של הנהג והן של הנוסעים.  אלו הן כריות אוויר הנמצאות בקדמת הרכב ואף מופיעות בצידי הרכב ומגוננות גם על המתלווה לנסיעה.  
 • מערכת ABS הן היתרון השני של הרכישה הזו, מניעת נעילה של גלגלים בזמן אמת כבר אמרנו? בלימה פתאומית? לא כשיש לכם טויוטה קורולה.
 • סיכונים או יציאה מכלל שליטה? רכבי הטויוטה קורולה המוצגים למכירה מחזיקים מערכת ייחודית הנכנסת אף  היא לפעולה בשעת חרום. מסקנה? בפעם הבאה רק טויוטה קורולה.
קרוואנים
27/01/2016 0 comments 590צפיות

בשנים האחרונות, נראה באופן ברור כי אל הכביש מצטרפים יותר ויותר קרוואנים. מראה זה נובע מהעלייה בביקוש לקנייה והשכרה של אלו. הקרוואנים מאפשרים לטייל כמעט בכל מקום, הם חוסכים את התשלום עבור מלון או צימר, ובנוסף הם מייצרים חוויה ייחודית ומהנה לזוג או למשפחה. באמצעות הקרוואן ניתן לצאת אל הטבע, לראות נופים, לפגוש אנשים וחברים, לראות את העולם, ועם זאת לקבל את הנוחות כמעט כמו זו שיש לנו בבית. אם כך, נראה כי יתרונותיו הרבים של הקרוואן הם בעיקר החיסכון בתיאום ובהזמנה מבעוד מועד של מקום לינה, האפשרות לבנות את הטיול עם לוח זמנים גמיש וחופשי, האפשרות לצאת כקבוצת חברים, התחושה של עלייה ברמת החיים לצד בילוי מיוחד ועוד. יתרונות אלו מגבירים את הביקוש לרכישת והשכרת קרוואן, ובשל כך ישנה עלייה בחברות המשווקות קרוואנים למטרת מכירה והשכרה. מחיר השכרה או הקנייה של הקרוואן משתנה בהתאם לגודלו, לאבזור שלו ולחדישות שהוא מציע.

מרבית הקרוואנים המוצעים הם בעלי מטבחון, אם כי חשוב לדעת שמטבחון מייקר את עניין הקרוואן. בנוסף, הקרוואן מכיל אזור שינה, בין אם זה מיטה זוגית, מיטת יחיד, ספת נוער או ספה נפתחת. לעיתים אזור השינה מכיל גם אזור ומקומות אחסון, מה שהופך את הקרוואן לנוח עוד יותר. יש קרוונים המכילים ציוד כמו: מזגן, מקרר, תנור, טלוויזיה ועוד, וכמובן שהכל בא לידי ביטוי במחיר הסופי. עוד בטרם תצאו אל החברות השונות המשכירות ומוכרות קרוואנים, ערכו סקר שוק. סקר השוק יכוון אתם טוב יותר מבחינת המחירים, הגדלים והאבזור המוצע, וכך תדעו טוב יותר במה עליכם להתמקד ומה חשוב לכם שיהיה בקרוואן אותו תרכשו או תשכרו.

בין אם אתם מתעניינים בקרוואן להשכרה חד פעמית, ובין אם אתם שוקלים לרכוש לעצמכם קרוואן, דאגו כי הוא יענה על כל הצרכים שלכם ויספק את כל דרישותיכם. קרוואן נוח, מאובזר ונעים יהפוך את כל החוויה למרגשת ומהנה הרבה יותר ויענה טוב יותר על הצורך לצאת, להיפגש, לראות עולם ולהתאוורר.

הסעות
26/01/2016 0 comments 620צפיות

אנשים רבים זקוקים לשירותיה של חברת הסעות. בין אם מדובר בהסעה של עובדים, יציאה לטיולים, הסעת תלמידים או נסיעות לשדה התעופה, הדבר המרכזי שאנשים מבקשים הוא מחיר הגון ביחס להיצע שיש כיום. כל אחד המעוניין להזמין הסעה, לא חשוב לאן ומתי, עומד בפני דילמת המחירים. מחירי הסעות נקבעים לפי מספר קריטריונים, כאשר הראשון בהם הוא גודל רכב ההסעה. לכל רכב, בהתאם לגודלו, יש מחיר אחר, וכמובן שרכב גדול יותר הוא גם לרוב היקר יותר. הקריטריון השני שמשפיע על מחיר ההסעה הוא המרחק. ככל שהנסיעה ארוכה יותר, כך מחיר ההסעה גבוה יותר, מאחר והנהג עובד יותר שעות ויש צריכה גדולה יותר של דלק. קריטריון שלישי הוא השעה והתאריך של ההסעה. הסעה בשעה מאוחרת תהיה בתעריף גבוה יותר, ולהיפך, עבור הסעה בשעות היום. אם תאריך ההסעה הוא ביום חג או שבת, תעריף הנסיעה יעלה גם כן.

בנוסף על המחיר, שירותי ההסעה מתחלקים לשתי קבוצות מרכזיות:

 1. שירותי הסעה על בסיס קבוע –  שימוש קבוע בשירותיה של החברה, כמו: הסעת עובדים אל מקום העבודה וחזרה לבתיהם, נכים הזקוקים להגעה לטיפולים על בסיס יומי או שבועי, הורים המשתמשים בהסעת תלמידים מדיי יום ועוד.
 2. שירותי הסעה על בסיס חד פעמי – חברות או אנשים הזקוקים להסעה חד פעמית, כמו: הסעת תיירים מהארץ ומחו"ל, יציאה לטיולים מטעם בתי ספר או מקומות עבודה ועוד.

מאחר וחברות רבות וגם אנשים פרטיים עושים שימוש רב בשירותים השונים שמציעות חברות התחבורה השונות, חשוב לבחור את החברה בדרך כזו שתתאים לכם ולדרישותיכם. אם חשוב לכם שבהסעה יהיו מאפיינים מסוימים כמו: אינטרנט אלחוטי, רכב חדש, מרחב לרגליים וכדומה, בררו עם נציג החברה ובקשו ממנו שהצעת המחיר תתייחס לסוג רכב המכיל מאפיינים אלו. ערכו סקר שוק וקבלו הצעות מחיר ממגוון חברות. זכרו כי הרבה חברות מציעות שירותים לכל חלקי הארץ, כך שהחברה המספקת שירותי תחבורה והסעה לא חייבת להיות מהאזור הגיאוגרפי שלכם או של היעד. דרך כך תוכלו להשוות ולקבל את המחיר המשתלם ביותר עבור ההסעה שלכם.

ניתוק קודן לרכב
29/09/2015 0 comments 975צפיות

באופן עקרוני, התשובה היא לא. אבל כמו בכל דבר, גם בנושא של ניתוק קודן לרכב, ישנם מקרים יוצאי דופן. על כל זאת ועוד תוכלו לקרוא וללמוד במאמר זה.

מהו קודן לרכב?

בלועזית הוא נקרא אימובילייזר ולעתים כך הוא גם מוכר לנו. הקודן הוא לוח מקשים זעיר, הממוקם בסמוך להגה הרכב. לפני כל התנעה של הרכב, יש להקיש קוד בן ארבע ספרות ורק כך ניתן להתניעו. הקודן הוא למעשה, שומר הסף של הרכב. הוא זה, אשר שומר על הרכב מפני גניבות על ידי כך, שללא ידיעת הקוד, לא ניתן להתחיל בנסיעה בו והוא מושבת לחלוטין. כמו כן, לאחר שלושה ניסיונות הקשה של קוד שגוי, מערכת הקודן משביתה את עצמה ולא מאפשרת התנעה במשך כשלוש דקות נוספות.

לעתים, הקודן ממוקם מחוץ לרכב. במקרים אלו, ללא הקשת הקוד המתאים, לא תהיה אפשרות אפילו לפתוח את דלתות הרכב!

החשיבות של הקודן

אחת הסיבות העיקריות, שבגינן פחות מומלץ לבצע ניתוק קודן לרכב היא ביטוח הרכב. חברות הביטוח כבר מזמן אינן סומכות על מנגנון האזעקה הפשוט מפני שאנשים פיתחו אדישות כלפי צליל האזעקה עקב אזעקות שווא רבות מספור. היות שכך, חברות ביטוח רבות דורשות קודן ברכב או לכל הפחות, מציעות מחיר נמוך באופן משמעותי על ביטוח הרכב לרכבים בעלי קודן.

אז מתי כדאי לנתק?

לעתים נדרש ביצוע ניתוק קודן לרכב בעיקר בשל תקלות בו. אמנם תקלות בקודן הן יחסית נדירות, אך כשהן קורות המשמעות יכולה להיות גדולה במיוחד עבור בעל הרכב. אם אמרנו, שהקודן הוא האחראי על אפשרות ההתנעה של הרכב, הרי שאם יש תקלה בקודן, ישנה בעיה בהתנעת הרכב ולכן, על מנת להחזיר את יכולת ההתנעה, יש לנתק את הקודן ולתקנו לפני התקנתו מחדש.

ניתוק קודן לרכב

אם נקלעתם למצב, בו עליכם לנתק את הקודן של הרכב, חשוב לא לנסות לעשות זאת לבד ולהזמין אנשי מקצוע מנוסים בסוג הקודן שנמצא ברכבכם! ידיים לא מיומנות עלולות לגרום לנזק מיותר במערכת.

עורך דין תאונות דרכים
23/09/2015 0 comments 619צפיות

לצערנו, הסטטיסטיקות של תאונות הדרכים בישראל אינן מזהירות, ונדמה כי הנהיגה בכבישי הארץ היא מעין הצהרה כי בשלב זה או אחר נהיה מעורבים בתאונה. למזלנו, רוב התאונות קלות עד קלות מאוד, ואינן מדווחות כלל בכלי התקשורת, ואף לא במשטרת ישראל.

מה שמגיע לכותרות העיתונים הינן אותן תאונות ש"עשו כותרות", תאונות שרשרת, תאונות קשות במיוחד מבחינת הדרמה שהן מציעות לכלי התקשורת הרעבים לסיפור, בעוד שהתאונות הקטנות של דפיקת הפגוש או הורדה של מראה לא מגיעות לעיתון.

בסופו של דבר, כמעט כל נהג או נהגת בישראל נאלצים להיעזר בשירותיו של עורך דין תאונות דרכים בשלב זה או אחר בקריירת הנהיגה שלהם, ומוטב לדעת כיצד לנהוג כשזה קורה, תרתי משמע.

מה להביא לעורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונת דרכים צריך הרבה מאוד פרטים בהתחלה, ואז הרבה מאוד סבלנות מצדכם בהמשך. השלב הראשון הינו איסוף כל הפרטים הטכניים, והוא נעשה על-ידכם. במידה ועברתם תאונה הדורשת טיפול של עורך דין (וביטוח בכלל), הרי שיש לקחת את כל הפרטים הרלוונטיים בו במקום:

 1. שמות המעורבים ומספרי תעודת הזהות שלהם
 2. תאריך ושעה מדויקים של האירוע
 3. מיקום מדויק – כתובת ותיאור המרחב בו התרחשה התאונה
 4. תיאור ההתרחשות בלשונכם
 5. מספרי הפוליסות של המעורבים ושמות חברות הביטוח של המעורבים

פרטים אלו הם הבסיס לכל תיק, ומהווים פרטי חובה (גם במידה ולא מעורב עו"ד בסיפור)

לאחר מכן – תאונה עם נזקי גוף

הרבה מאוד מהתיקים שיראה עורך דין תאונות דרכים הינם תיקים המשלבים פגיעות ונזקי גוף, והדרישה היא לפעול לפי הפרוטוקול ולבצע את כל המהלכים הרפואיים הנדרשים על-ידי הצוותים הרפואיים.

לרוב מדובר במערך מוכן מראש הכולל צילום רנטגן ובדיקות כלליות לשלילה של נזקים כמו זעזוע מוח, שברים וכיו"ב, ומשם יועבר המטופל לטיפול המותאם לנזק (פיסיותרפיה לדוגמא).

לרוב פיסיותרפיה היא תהליך שמתחיל במספר שבועות, ויכול להמשיך למשך חיים שלמים, ובכדי לבסס את התיק ולאפשר לכם לקבל את הפיצוי המרבי המגיע לכם, יש צורך לבצע את ההליכים עד תום, ולא לדלג על טיפולים.

מנעולן בתל אביב
08/09/2015 0 comments 713צפיות

תל אביב היא עיר ללא הפסקה. מדובר בעיר השנייה בגודל בישראל בגודל האוכלוסייה. בעיר הגדולה ישנם מקרים רבים שבהם האנשים זקוקים לשירותיו של מנעולן בתל אביב: כאשר הם נתקעים בתוך/מחוץ לבית ללא המפתחות לדירה, כאשר המפתח נשבר בתוך המנעול ואי אפשר לפתוח את הדלת, כאשר אינכם מצליחים לפתוח את הרכב שלכם, כאשר יש צורך בפריצת דלתות ועוד.

מתי נזדקק לשירותיו של מנעולן בתל אביב?

חייו של מנעולן בתל אביב הנם פעילים מאוד. המקצוע דורש מחויבות ואחראיות רבה. במציאות חיינו בה כל אחד ממהר ממקום למקום והזמן של כולנו קצוב, גם במקרים אליהם לא תכננו להיקלע, כמו במקרה של דלת תקועה או אובדן מפתחות לדירה, נזדקק לפורץ מנעולים זמין שיגיע במהירות ויטפל בנו בצורה המקצועית ביותר.

המפתח בבית – אני בחוץ:

ישנן דלתות הנפתחות רק מבחוץ ובעזרת המפתח בלבד. לעתים טריקה קלה של הדלת גורמת לכך שאתם נשארים בחוץ והמפתח בפנים. לעתים המצב יהיה שתחזרו מהעבודה, איבדתם את המפתח לדירה, העותק השני יהיה בתוך הבית ואתם תקועים בחוץ. במקרים כאלה תזדקק לשירותיו של מנעולן בתל אביב שיגיע במהירות לדירה שלכם ויבצע עבודה נקייה ומקצועית וידאג להחזיר את המצב לקדמותו.

המנעול תקוע/שבור:

עם הזמן המנעול יסיים את תפקידו וכשזה יקרה אתם תרצו לפתור את הבעיה במהירות האפשרית, כי בינתיים – אתם תקועים, או בבית או מחוצה לו. הזמינו פורץ מנעולים מקצועי ומנוסה שיבצע את העבודה בחכמה וברמת דיוק מיטבית. מכיוון שמהנעול שבור/תקוע יהיה הצורך ככל הנראה בהחלפתו. תרצו מנעולן שיבצע את העבודה בצורה נקייה ומסודרת עם כמה שפחות  נזקים לרכוש שלכם.

פריצת רכב:

לעתים רבות אנו נתקלים במקרים של רכבים תקועים. אין זה משנה אם הסיבה היא שמנגנון הנעילה של הרכב התיישן או שאיבדתם את המפתח לרכב, הזמינו פורץ מנעולים אמין בהקדם. על מנת לבחון את אמינותו של המנעולן ולהפחית מחששותיכם, בקשו ממנו להציג תעודות ואישורים מטעם משטרת ישראל לפריצה מוסמכת לרכבים.  פריצת הרכב צריכה להיות עבודה קלה עבור המנעולן ובמינימום נזק. בדרך כלל הוא יחזיק עמו מנעולים נוספים להחלפה בעת הצורך. גם לפני שחרור המנעולן ותשלום, בדקו שהרכב ננעל ונפתח כמו שצריך.

רכבים חסכוניים בדלק
14/07/2015 0 comments 1557צפיות

קניית רכב היא דבר שכמעט כל ישראלי יעבור לפחות פעם אחת בחיים. הסטטיסטיקות מדברות בעד עצמן, ואם לא רכשתם עדיין רכב, רוב הסיכויים הם שיום מן הימים תרכשו, וקרוב לוודאי שהוא יהיה הראשון מני מספר רכבים שתרכשו במהלך החיים.

עם העלייה במודעות לאקולוגיה ולהשפעות הבחירות שלנו על רמת החיים שלנו ברמה הכלכלית, נוצר שוק שלם של רכבים חסכוניים בדלק. החיפוש אחרי רכבים שיחסכו לנו כסף וישמרו על הפלנטה שלנו הופך לנפוץ יותר ויותר, כך עם הצורך מגיע המענה בצורת כלי רכב החוסכים בדלק וממנפים טכנולוגיות חשמליות אחרות.

קונים רכבים חסכוניים בדלק ושומרים על העולם

דלק המאובנים, הנפט אותו יונקים ממעמקי כדור-הארץ הוא חומר ההולך ומתכלה, ואנו עדים לזאת כבר בעשורים האחרונים, עם העליות החדות במחירי הדלק משנה לשנה. ככל שאנו צורכים פחות דלק על-ידי רכישה ושימוש ברכבים חסכוניים בדלק, אנו יוצרים ירידה כלשהי בביקוש למוצר זה, ושוק נוהג כפי שהוא נוהג, כלומר אנו נהיה עדים לירידה הדרגתית במחירים ככל שרכבים אלו יהפכו לשכיחים יותר בכבישי העולם והארץ.

שריפת דלק בכלי רכב מהווה את אחד הגורמים המובילים בהתחממות כדור-הארץ, ויצירת נזקים אקולוגיים שאת היקפם קשה למדוד. המודעות לתופעות אלו מעודדת רבים לבחור ברכבים חסכוניים בדלק, והתופעה ההולכת ונפוצה נחשבת לברכה לשוחרי האקולוגיה בעולם, העוקבים בדריכות אחרי שינויים אקלימיים ושינויים בתפיסה התרבותית לגבי צריכת דלק ושאר חומרים מתכלים.

חיסכון כלכלי ונסיעה שקטה

מעבר להשתתפותכם במסע לשימור הטבע וכדור-הארץ, כאשר אתם בוחרים לרכוש רכבים חסכוניים בדלק אתם עושים בחירה של מודעות כלכלית. המשוואה ברורה ולא דורשת הסבר, שהרי ככל שתוציאו פחות על דלק, מוצר יקר במיוחד, הרי שסך ההוצאות שלכם יקטן.

מעבר לכך, החיסכון הולך אתכם קדימה גם לטווח הארוך בצורה של שחיקת המנוע. רכיבים רבים במנוע נשחקים עקב שריפת הדלק במנוע, וזאת באופן טבעי. שחיקה זו מתעכבת כאשר חלק מהנסיעה מתבצע על חשמל, או בשריפה נמוכה יותר של דלק.

הרבה מאותם רכבים הנחשבים חסכוניים בדלק הם רכבים חשמליים, מה שאומר שהנסיעה בהם היא לעיתים קרובות שקטה הרבה יותר. כל עוד המנוע פועל על חשמל ולא על שריפת הדלק, הרעש הבוקע ממנו עדין עד בלתי נשמע לחלוטין, ואת נהנים משיוט שקט על הכביש הסואן, מבלי לסבול מעודף רעש הבוקע מהמנוע שלכם.

Theme Settings